Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 10.08.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

SYSTEMY INSTALACYJNE

Systemy instalacyjne do łazienek najlepszych producentów na rynku pozwolą długo cieszyć się korzystaniem z łazienki bez żadnych usterek. Takie wysokiej klasy elementy instalacji sanitarnych mamy w naszej ofercie w sprzedaży wysyłkowej.

Systemy instalacyjne do łazienek - szeroki wybór

Korzystając z produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym można wyposażyć łazienkę od A do Z we wszystkie elementy systemów instalacyjnych od odpływów i odwodnień liniowych przez syfony i zawory, stelaże do WC oraz umywalek aż po zewnętrzne urządzenia takie jak przyciski do spłuczek. Bardzo szeroki wybór artykułów pozwoli odpowiednio dopasować je do danej łazienki pod kątem właściwych wymiarów, a także koloru. Posiadamy w sprzedaży między innymi umożliwiające prawidłowe odprowadzanie wody bez obaw o awarię wylewki wannowe i zestawy odpływowo-przelewowe, a także nowoczesne akcesoria do odpływów, takie jak zawory, kolana czy rynny odpływowe. Zestawy instalacyjne do łazienek odznaczają się dużym stopniem elastyczności, który pozwala odpowiednio dopasowywać je do potrzeb, w zależności od wymagań technicznych i wymiarowych danej łazienki.

Kompleksowe instalacje do łazienek i toalet

Montaż umywalek w łazience ułatwią wstępnie zmontowane stelaże do umywalek naściennych, również tych pozbawionych otworu na baterię. Produkty zawierają regulowane nóżki i możliwość dostosowania wysokości montażu elementu ceramicznego, w zależności od wyboru klienta. Ponadto, prezentujemy szeroki wybór stelaży podtynkowych do WC stojących, do zabudowy indywidualnej lub w systemie montażowym TECEprofil. Umożliwiają dopasowanie wysokości montażu urządzeń sanitarnych, w tym także specjalnie przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto kompleksowe instalacje do łazienek zapewni cały osprzęt instalacyjny w postaci między innymi uchwytów prysznicowych, ramion prysznica, kolanek przyłączeniowych i wielu innych niezbędnych elementów.

Zestawy instalacyjne do łazienek najlepszych producentów

Wszystkie elementy systemów instalacyjnych posiadają duży stopień wytrzymałości, dzięki czemu mogą służyć w każdej łazience przez długie lata. Gwarancję niezawodności dają nazwy ich producentów - polskich i zagranicznych liderów tej branży. Do nabycia w naszym sklepie są między innymi wysokiej klasy zestawy instalacyjne do łazienek firm takich jak: Duravit, Geberit, Grohe, Hansa, Laufen, Radaway czy Tece. Produkty są sprzedawane w atrakcyjnych cenach i wygodnym systemie wysyłkowym, a ponadto zapewniamy możliwie najkrótszy termin realizacji każdego zamówienia.

 

Produktów od 1 do 9 z 1478

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 9 z 1478

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący