AKCESORIA KUCHENNE

Studio Wnętrz Szydłowscy – nie tylko łazienki

Nasi klienci mają możliwość skorzystania z szeregu opracowanych przez nas rozwiązań, które podnoszą estetykę oraz komfort pomieszczeń w ich mieszkaniach. Główna część naszej oferty skupia się oczywiście wokół łazienek, lecz nie zapominamy też o innych przestrzeniach. Wygląd każdego pomieszczenia w domu wpływa przecież na jakość naszego życia. Każde praktyczne rozwiązanie, niezależnie od tego, gdzie można je wykorzystać, może znacząco przyczynić się do tego, że nasza codzienność w domu lub mieszkaniu będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Z tego powodu pomyśleliśmy również o tym, z czego możesz skorzystać w swojej kuchni. Oto nasza propozycja nowoczesnych akcesoriów kuchennych, stworzona specjalnie dla wszystkich klientów korzystających z naszych usług i odwiedzających nasz sklep online.

Nowoczesne akcesoria kuchenne

Oferujemy szereg praktycznych, wysokiej jakości akcesoriów do kuchni. Wiemy, jak poprawić komfort Twojego życia nie tylko w łazienkach, czyli pomieszczeniach, które są naszą główną specjalnością. Również Twoja kuchnia może być praktyczna, wygodna, estetyczna, a także ekologiczna! Znajdziesz u nas bowiem m.in. szeroki wybór systemów do sortowania odpadów. To kompleksowe rozwiązania przeznaczone do montażu w szafce, które umożliwią Ci wygodne sortowanie odpadów w swoim domu. Sortowanie odpadów w nowoczesnej, praktycznej kuchni to obecnie podstawa. Nie musisz do tego używać wielu niewygodnych pojemników na śmieci – wystarczy, że skorzystasz z naszych gotowych rozwiązań systemów do sortowania odpadów. Są to produkty najwyższej jakości, a za ich opracowanie odpowiadają tak znane i renomowane marki,  jak Grohe. Dzięki produktom dostępnym w naszej ofercie możesz wygodnie pracować w swojej kuchni i spędzać w niej czas, przygotowując potrawy dla najbliższych, a problemy takie, jak generujące się w trakcie gotowania śmieci, nie będą już dłużej zaprzątać Twojej głowy!

Wszystko, czego potrzebujesz w swojej kuchni

Zobacz naszą ofertę akcesoriów do kuchni i przekonaj się, że z nami każde pomieszczenie w Twoim domu może stać się praktyczniejsze i bardziej przyjazne użytkownikom. Zapoznaj się ze szczegółami takich produktów, jak systemy do sortowania odpadów i przekonaj się, że warto wykorzystać je również w swojej przestrzeni kuchennej. Zaufaj najlepszym specjalistom, którzy wiedzą, jak sprawić, aby Twoje wnętrze odzwierciedlało to, na czym najbardziej zależy Ci w Twojej domowej przestrzeni.

 

Desc

Produkty 1-9 z 20

na stronę
 1. GROHE-Blue filtr 40430001 +Oferta do wyczerpania zapasów
  GROHE-Blue filtr 40430001 +Oferta do wyczerpania zapasów
  Cena promocyjna 555,00 zł Normalna cena 600,00 zł
 2. GROHE-Blue filtr 40412001 +oferta do wyczerpania zapasów
  GROHE-Blue filtr 40412001 +oferta do wyczerpania zapasów
  Cena promocyjna 708,00 zł Normalna cena 800,00 zł
 3. GROHE-RED filtr z głowicą 40438001 + oferta do wyczerpania zapasów
  GROHE-RED filtr z głowicą 40438001 + oferta do wyczerpania zapasó...
  Cena promocyjna 1 380,00 zł Normalna cena 2 000,00 zł
 4. GROHE-Blue filtr magnez +cynk 40691002+
  GROHE-Blue filtr magnez +cynk 40691002+
  Cena promocyjna 398,95 zł Normalna cena 550,00 zł
Desc

Produkty 1-9 z 20

na stronę
To Top