BATERIE KUCHENNE

Krany do zlewozmywaków – lazienki-szydlowski.pl

Zlewozmywak to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Powinien być on odpowiednio dopasowany do rozmiarów pomieszczenia, a także potrzeb domowników. Aby jednak mógł należycie pełnić swoją rolę, koniecznym jest dobranie do niego właściwej baterii kuchennej. W bogatej ofercie naszego sklepu online znajdą Państwo estetycznie wykonane i funkcjonalne baterie kuchenne Hansgrohe. Szeroki wybór pozwoli na perfekcyjne ich dopasowanie do stylu Państwa kuchni, a także wyglądu i wymiaru zlewozmywaka.

Baterie kuchenne Grohe – najlepszy wybór dla kuchni

Zróżnicowany asortyment naszego sklepu daje Państwu możliwość dokonania zakupu baterii, które w stu procentach odpowiadać będą Państwa oczekiwaniom. Ich odmienne style, kolory, parametry oraz funkcje sprawią, że z łatwością dobiorą Państwo egzemplarz, który perfekcyjnie sprawdzi się w posiadanej przez Was kuchni. Nasz sklep oferuje baterie kuchenne Grohe bez wyciąganej wylewki, a także z wyciąganą wylewką. Te drugie, z całą pewnością sprawdzą się w przypadku dwukomorowego zlewozmywaka. Ponadto, dzięki ich zastosowaniu możliwe będzie dotarcie do każdego zakamarka zlewu, co znacznie ułatwi jego płukanie. Ten rodzaj baterii zda egzamin również w sytuacji, kiedy trzeba będzie napełnić wodą dużych rozmiarów garnek. Dodatkowo, w zasobach naszego sklepu dostępne są baterie kuchenne Hansgrohe z funkcją filtra oraz z funkcją filtra i gazu. Jeżeli interesuje Państwa zakup baterii z funkcją filtra, gazu i gorącej wody, to również spotkają je Państwo u nas. Baterie podokienne oraz wariant z filtrem i bojlerem to kolejne propozycje, których nie brakuje w naszej ofercie.

Krany do zlewozmywaków – wysoka jakość w przystępnej cenie

Oferowane przez nas baterie kuchenne wykonywane są ze starannie dobranych, wysokiej jakości komponentów. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że wybrany przez Państwa wariant będzie należycie pełnił swoją funkcję przez długi czas. Krany do zlewozmywaków dostępne w naszym sklepie różnią się designem, wymiarami oraz ceną. Ich mnogość sprawia, że każdy klient odwiedzający nasz sklep online znajdzie idealne rozwiązanie dla posiadanej przez siebie kuchni. Opcja ustawienia filtra na stronie daje Państwu możliwość selekcji naszych produktów zgodnie z Państwa preferencjami, co znacznie przyspiesza znalezienie odpowiedniego dla siebie produktu. Oferowane przez nas krany do zlewozmywaków to dobry stosunek jakości do ceny.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i życzymy satysfakcjonujących zakupów.

Desc

Produkty 1-9 z 641

na stronę
 1. GROHE-Eurosmart bateria kuchenna chrom 32224002 -
  GROHE-Eurosmart bateria kuchenna chrom 32224002 -
  Cena promocyjna 416,00 zł Normalna cena 480,00 zł
 2. GROHE 30219002 Zedra Touch Elektroniczna bateria kuchenna chrom 30219002 +
  GROHE 30219002 Zedra Touch Elektroniczna bateria kuchenna chrom ...
  Cena promocyjna 2 270,00 zł Normalna cena 3 960,00 zł
 3. HANSGROHE Metris Select 2-otworowa bateria kuchenna 200 z wyciąganą wylewką, chrom 73804000 +
  HANSGROHE Metris Select 2-otworowa bateria kuchenna 200 z wyciąga...
  Cena promocyjna 1 634,00 zł Normalna cena 2 513,00 zł
 4. KLUDI Bingo Star bateria kuchenna czarny mat 428513978 +
  KLUDI Bingo Star bateria kuchenna czarny mat 428513978 +
  Cena promocyjna 1 115,00 zł Normalna cena 2 025,00 zł
Desc

Produkty 1-9 z 641

na stronę
To Top