HANSGROHE

Desc

Produkty 1-9 z 98

na stronę
Desc

Produkty 1-9 z 98

na stronę

Zaplanuj swoją łazienkę od A do Z z Hansgrohe, korzystając z naszego szerokiego asortymentu - od armatury po ceramikę. Dzięki tym produktom możesz stworzyć spójną i harmonijną przestrzeń łazienkową, która spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Nasze toalety EluPura to dwie linie o pięknym wzornictwie, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki nim możesz cieszyć się nie tylko estetycznym wnętrzem, ale także łatwą pielęgnacją i utrzymaniem higieny.

Umywalki Xuniva wprowadzają do Twojej łazienki elegancję dzięki swojej ikonicznej formie i minimalistycznemu wzornictwu. Odkryj szeroki asortyment form i wariantów montażu, który oddaje do Twojej dyspozycji modele dopasowane do wszystkich potrzeb. Dobrze wiedzieć: linia Xuniva harmonizuje z innymi produktami w strefie umywalki. Wszystkie numywalki wykonane są z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, odpornej na zabrudzenia dzięki opcjonalnym szkliwie SmartClean.

Zaaranżuj swoją łazienkę z Hansgrohe i ciesz się spójnym, eleganckim wnętrzem, w którym wszystkie elementy współgrają ze sobą, tworząc niepowtarzalny klimat.

To Top