BRODZIKI

W tej kategorii znajdują się brodziki do kabin prysznicowych w zróżnicowanych kształtach. Oferowane przez nas wyroby to wynik skrupulatnego projektu oraz zastosowania materiałów wysokiej jakości. Wszystkie czynniki decydują o tym, że nasze brodziki są wytrzymałe, praktyczne oraz niezwykle estetyczne. W ofercie posiadamy brodziki o różnych wymiarach oraz głębokościach  Wszystko to sprawia, że znajdziesz u nas niezbędne elementy do stworzenie praktycznej łazienki marzeń!

Brodziki prysznicowe w zróżnicowanych kształtach i rozmiarach!

Nasze brodziki to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą urządzić swoją łazienkę w zróżnicowany sposób. W zależności od kształtu i wielkości pomieszczenia warto dopasować do niego odpowiedni brodzik. W ofercie posiadamy brodziki:

  • - Półokrągłe
  • - Kwadratowe
  • - Wielokątne
  • - Prostokątne

Mnogość kształtów i rozmiarów pozwoli Ci wyposażyć łazienkę dokładnie tak jak to sobie wymarzyłeś! Przeczytaj opisy poszczególnych produktów i dobierz rozmiar oraz głębokość odpowiadającego Ci brodzika. W naszym sklepie posiadamy także inne elementy, które pozwolą Ci skompletować cały prysznic!

Co wyróżnia brodziki prysznicowe z naszego sklepu?

Produkty zostały wykonane z akrylu sanitarnego oraz stali emaliowanej renomowanych producentów takich jak: KALDEWEI , IDEAL STANDARD , RADAWAY. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas elementy sanitarne zapewniają dobrą jakość, elegancki i schludny wygląd oraz po prostu długą wytrzymałość na czynniki takie jak zarysowania, odpryski oraz inne niepożądane zdarzenia.

Szeroka oferta rozmiarowa pozwoli stworzyć funkcjonalną łazienkę nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Skorzystaj z naszych produktów i urządź prysznic marzeń w każdych warunkach! Wszystkie produkty zostały szczegółowo opisane jeśli chodzi i ich rozmiar, kształt oraz akcesoria i części potrzebne do instalacji. Oferujemy brodziki niskie, które są idealne jako element do zainstalowania w podłodze, jak też głębokie wersje  umożliwiające nieco dokładniejsze zamoczenie stóp podczas kąpieli. Nasz brodziki są dostępne w rozmiarach nawet XXL. Sprawia to, że podczas prysznica można poczuć się komfortowo, swobodnie oraz po prostu nie krępować swoich ruchów.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami oraz opisami naszego asortymentu! Zachęcamy do kontaktu w celu profesjonalnego doradztwa! Nasze akcesoria sanitarne w idealny sposób wzbogacą Twoją łazienkę i sprawią, że będzie estetycznym, funkcjonalny i eleganckim miejscem do utrzymywania codziennej higieny!

 

To Top