SYSTEMY INSTALACYJNE

Desc

Produkty 1-9 z 1543

na stronę
Desc

Produkty 1-9 z 1543

na stronę

Systemy instalacyjne do łazienek najlepszych producentów na rynku pozwolą długo cieszyć się korzystaniem z łazienki bez żadnych usterek. Takie wysokiej klasy elementy instalacji sanitarnych mamy w naszej ofercie w sprzedaży wysyłkowej.

Systemy instalacyjne do łazienek - szeroki wybór

Korzystając z produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym można wyposażyć łazienkę od A do Z we wszystkie elementy systemów instalacyjnych od odpływów i odwodnień liniowych przez syfony i zawory, stelaże do WC oraz umywalek aż po zewnętrzne urządzenia takie jak przyciski do spłuczek. Bardzo szeroki wybór artykułów pozwoli odpowiednio dopasować je do danej łazienki pod kątem właściwych wymiarów, a także koloru. Posiadamy w sprzedaży między innymi umożliwiające prawidłowe odprowadzanie wody bez obaw o awarię wylewki wannowe i zestawy odpływowo-przelewowe, a także nowoczesne akcesoria do odpływów, takie jak zawory, kolana czy rynny odpływowe. Zestawy instalacyjne do łazienek odznaczają się dużym stopniem elastyczności, który pozwala odpowiednio dopasowywać je do potrzeb, w zależności od wymagań technicznych i wymiarowych danej łazienki.

Kompleksowe instalacje do łazienek i toalet

Montaż umywalek w łazience ułatwią wstępnie zmontowane stelaże do umywalek naściennych, również tych pozbawionych otworu na baterię. Produkty zawierają regulowane nóżki i możliwość dostosowania wysokości montażu elementu ceramicznego, w zależności od wyboru klienta. Ponadto, prezentujemy szeroki wybór stelaży podtynkowych do WC stojących, do zabudowy indywidualnej lub w systemie montażowym TECEprofil. Umożliwiają dopasowanie wysokości montażu urządzeń sanitarnych, w tym także specjalnie przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto kompleksowe instalacje do łazienek zapewni cały osprzęt instalacyjny w postaci między innymi uchwytów prysznicowych, ramion prysznica, kolanek przyłączeniowych i wielu innych niezbędnych elementów.

Zestawy instalacyjne do łazienek najlepszych producentów

Wszystkie elementy systemów instalacyjnych posiadają duży stopień wytrzymałości, dzięki czemu mogą służyć w każdej łazience przez długie lata. Gwarancję niezawodności dają nazwy ich producentów - polskich i zagranicznych liderów tej branży. Do nabycia w naszym sklepie są między innymi wysokiej klasy zestawy instalacyjne do łazienek firm takich jak: Duravit, Geberit, Grohe, Hansa, Laufen, Radaway czy Tece. Produkty są sprzedawane w atrakcyjnych cenach i wygodnym systemie wysyłkowym, a ponadto zapewniamy możliwie najkrótszy termin realizacji każdego zamówienia.

 

To Top