Przyciski do spłuczek

W najbliższej przyszłości planujesz wyremontować łazienkę i czeka Cię wymiana miski toaletowej? Wybierając system spłukiwania, pomyśl nad opcją zamontowania przycisków do spłuczek na ścianie nad miską. Dzięki takiemu rozwiązaniu pomieszczenie sanitarne staje się bardziej stylowe i eleganckie. Wspomniane przyciski znajdziesz w niniejszej kategorii naszego sklepu. Życzymy owocnych zakupów!

Przyciski spłukujące do każdej łazienki

Produkty, które prezentujemy w tej sekcji, przeznaczone są do dowolnej łazienki. Ich kolorystyka oraz wybór materiałów, z których są wykonane, są tak szerokie, że z pewnością dopasujesz przynajmniej kilka propozycji do swojej toalety. Znajdziesz tu oczywiście klasyczne, białe przyciski spłukujące, które podkreślą schludny charakter łazienki i uwypuklą nieskazitelną czystość. Obok białych wariantów w naszej ofercie znalazło się miejsce również na inne kolory. Warto zwrócić uwagę na przyciski metalowe, które odnajdą się przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach. Dla klientów, którzy stawiają na wyrazisty styl i chcą wyrazić go między innymi poprzez niebanalną kolorystykę, przygotowaliśmy przyciski do spłuczek w wersji czarnej. Ich zamontowanie jest odważną decyzją, której na pewno nie będziesz żałować. Choć czerń w łazienkach to stosunkowo nowa koncepcja, doskonale sprawdza się w przypadku pomieszczeń sanitarnych i wprowadza do nich niepowtarzalną atmosferę, będąc dowodem na wyczucie smaku u właściciela.

Przyciski do spłuczek, które pomagają oszczędzać wodę

Najwięcej miejsca w naszej ofercie poświęciliśmy produktom z dwoma przyciskami spłukującymi. To rozwiązanie cieszące się największą popularnością wśród naszych klientów. Dzięki niemu możliwe jest dozowanie ilości wody, która wprowadzana jest do miski toaletowej. W dłuższej perspektywie przekłada się to na obniżenie kwoty widniejącej na cyklicznych rachunkach za zużycie wody. Wystarczy, że użytkownicy toalety będą decydować się na użycie większej ilości wody tylko wówczas, gdy rzeczywiście będzie to potrzebne.

Przyciski spłukujące ze szkła

Ciekawą pozycją w naszym asortymencie są przyciski do spłuczek osadzone na szkle. Umiejętne połączenie ich z innymi elementami wyposażenia łazienki, jak lustro czy półki na kosmetyki, może rozjaśnić pomieszczenie. Szkło wraz z metalem, bo to z niego wykonane są same przyciski, stanowi mieszankę, która doskonale odnajdzie się w delikatnych wnętrzach, gdzie o ogólnym wrażeniu decydują wszystkie części wystroju, a nie jeden element przewodni. Jest to na tyle wdzięczny materiał, że pasuje do każdego stylu.

Desc

Produkty 1-9 z 350

na stronę
 1. TECE Planus Przycisk spłuczki podtynkowej 3 / 6 litra stal szlachetna 9240320 +
  TECE Planus Przycisk spłuczki podtynkowej 3 / 6 litra stal szlach...
  Cena promocyjna 258,95 zł Normalna cena 457,00 zł
 2. TECE Planus Przycisk spłuczki podtynkowej stal szlachetna 9240310 +
  TECE Planus Przycisk spłuczki podtynkowej stal szlachetna 9240310...
  Cena promocyjna 375,00 zł Normalna cena 442,00 zł
 3. TECE Loop Przycisk spłukujący z tworzywa do pisuaru biały 9242600
  TECE Loop Przycisk spłukujący z tworzywa do pisuaru biały 9242600...
  Cena promocyjna 323,00 zł Normalna cena 387,00 zł
 4. TECE Loop Przycisk spłukujący z tworzywa do pisuaru chrom mat 9242625
  TECE Loop Przycisk spłukujący z tworzywa do pisuaru chrom mat 924...
  Cena promocyjna 367,00 zł Normalna cena 441,00 zł
Desc

Produkty 1-9 z 350

na stronę
To Top