OMNIRES Y bateria umywalkowa wysoka, miedź połysk Y1212CP
Odkryj elegancję z baterią umywalkową OMNIRES Y w wykończeniu miedzi połyskującej. Dzięki wysokiemu designowi i bezkompromisowej jakości ceramiki, ta bateria to perfekcyjny wybór do każdej nowoczesnej łazienki. Dodaj luksusu do swojego stylu życia!
OMNIRES Y bateria umywalkowa wysoka w kolorze miedzi połysk to doskonałe połączenie elegancji oraz nowoczesnego designu, które znacząco podnosi estetykę każdej łazienki. Jej wyrafinowane linie oraz subtelny blask miedzi przyciągają wzrok i wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Inwestując w tę baterię, zapewniasz sobie nie tylko komfort codziennego użytkowania, ale także wyjątkowy akcent wizualny, który odmieni Twoje wnętrze.
Zalety i cechy produktu:
- Wysoka konstrukcja umożliwia łatwe napełnianie umywalki oraz wygodne korzystanie z armatury.
- System ceramiczny zapewnia precyzyjną kontrolę nad strumieniem wody oraz jej temperaturą.
- Bateria wykonana z mosiądzu, co gwarantuje trwałość oraz odporność na korozję.
- Nowoczesny design współczesnych łazienek połączony z funkcjonalnością.
Specyfikacja techniczna:
Numer katalogowy: Y1212CP. Długość wylewki: 15 cm. Wysokość: 30 cm. Materiał: mosiądz. Sposób montażu: montaż na powierzchni.
Zestaw zawiera: Baterię umywalkową OMNIRES Y, elementy montażowe oraz instrukcję obsługi.
Dlaczego warto wybrać Omnires? Marka Omnires to synonim wyjątkowej jakości oraz nowoczesności. Każdy produkt jest starannie wykonany, co zapewnia nie tylko estetykę, ale i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak łatwość czyszczenia oraz solidność wykonania, możesz być pewny, że bateria umywalkowa OMNIRES Y spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wybierając nasze produkty, inwestujesz w trwałość oraz styl, które przez lata będą cieszyć oko i służyć niezawodnie.
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
Kolor | miedź połysk |
---|---|
Sposób montażu | stojący |
Producent | Omnires |
Serie | Y |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kod EAN | 5902539850215 |
Dostępność | przewidywany termin wysyłki : 3-5 dni roboczych |