KLUDI DECUS bateria wannowo- natryskowa nikiel szczotkowany 54448N575
KLUDI-DECUS
jednouchwytowa bateria wannowo-
natryskowa
montaż stojący trójotworowy
uchwyt prosty
wanna: przepływ wody 23 l/min przy
ciśnieniu 3 bar
natrysk: przepływ wody 13 l/min przy
ciśnieniu 3 bar
perlator s-pointer laminarny M 24 x 1
głowica ceramiczna z ogranicznikiem
wypływu gorącej wody
automat. przełącznik natrysk/wanna
zawór zwrotny
wyciągana rączka natrysku
wąż natryskowy 1500 mm
wylewka stała
wysięg wylewki 210 mm
do bloku montażowego 7881205-00
lub płyty montażowej 7614946-00
Opis ogólny i przeznaczenie
Bateria wannowo-natryskowa KLUDI DECUS w eleganckim wykończeniu nikiel szczotkowany to doskonały wybór dla osób ceniących sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Jej minimalistyczna forma idealnie wpasuje się w różnorodne aranżacje łazienkowe, a zwłaszcza w te utrzymane w klasycznym, skandynawskim czy industrialnym stylu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, bateria ta oferuje nie tylko estetykę, ale także wygodę użytkowania na co dzień.
Dlaczego warto wybrać KLUDI?
Produkty marki KLUDI charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o szczegóły. Bateria wannowo-natryskowa KLUDI DECUS zapewnia wygodę użytkowania dzięki precyzyjnemu mieszaniu wody, co skutkuje oszczędnością i komfortem podczas codziennych kąpieli. Wykończenie nikiel szczotkowany nie tylko pięknie prezentuje się w łazience, ale również jest odporne na zabrudzenia, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.
Inspiracje i aranżacje
Wybierając baterie łazienkowe KLUDI, można stworzyć harmonię w swojej łazience i skomponować ją z innymi produktami, takimi jak wanny KLUDI czy baterie umywalkowe KLUDI. Dodatkowo warto zapoznać się z naszym poradnikiem o montażu baterii wolnostojącej oraz poradnikiem o wannach wolnostojących, aby lepiej planować aranżację łazienki z udziałem wysokiej jakości armatury KLUDI.
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
| Kolor | nikiel szczotkowany |
|---|---|
| Producent | Kludi |
| Serie | Decus |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| EAN | 4021344127778 |
| Dostępność | produkt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy |
| Smart | NIE |


























