Czas dostawy:
-
przewidywany termin dostawy 6-9 dni roboczych

HANSGROHE Vivenis bateria prysznicowa chrom 75615000

560,00 zł

Jednouchwytowa bateria prysznicowa podtynkowa HANSGROHE Vivenis w chromowanym wykończeniu (numer katalogowy: 75615000) to doskonałe rozwiązanie do Twojej łazienki, łączące elegancję i funkcjonalność. Oto główne cechy tego produktu:

  • Konstrukcja Podtynkowa: Bateria prysznicowa HANSGROHE Vivenis jest montowana podtynkowo, co pozwala na stworzenie minimalistycznego i nowoczesnego wyglądu w łazience.

  • 1 Odbiornik: Bateria jest wyposażona w 1 odbiornik, co umożliwia kontrolę nad przepływem wody i temperaturą w trakcie korzystania z prysznica.

  • Przyłącze Typu Zestaw Podstawowy: Produkt jest dostarczany jako zestaw podstawowy, co oznacza, że elementy montażowe do instalacji należy dokupić osobno. To zapewnia elastyczność i dostosowanie do istniejącej infrastruktury.

  • Wydajność Wody: Przepływ maksymalny przy ciśnieniu 3 bar wynosi imponujące 29,3l/min, co zapewnia obfity strumień wody podczas prysznica.

  • Mieszacz Ceramiczny: Mieszacz ceramiczny gwarantuje precyzyjną kontrolę temperatury wody i płynną regulację przepływu.

  • Tłumiki Szumów: Bateria wyposażona jest w tłumiki szumów, które redukują hałas podczas korzystania z prysznica, zapewniając spokojne i przyjemne doświadczenie.

Bateria prysznicowa HANSGROHE Vivenis w chromowanym wykończeniu to nie tylko praktyczne urządzenie do kąpieli, ale także elegancki element, który wnosi nowoczesny i minimalistyczny akcent do Twojej łazienki. Dzięki możliwości regulacji przepływu wody i temperatury, ta bateria zapewnia komfort i dostosowanie podczas prysznica. Pamiętaj, że element montażowy do tej baterii należy dokupić osobno, co pozwoli Ci dostosować instalację do swoich potrzeb.

 

Więcej informacji
Kolorchrom
ProducentHansgrohe
Kraj pochodzeniaNiemcy
Dostępnośćprzewidywany termin dostawy 6-9 dni roboczych
To Top