HANSGROHE Tecturis E bateria umywalkowa 110 bez kompletu odpływowego kolor biały mat 73011700
Opis ogólny i przeznaczenie
Bateria umywalkowa hansgrohe Tecturis E w kolorze białym mat to idealny wybór do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Jej elegancki design doskonale współgra z różnorodnymi stylami aranżacyjnymi, tworząc harmonijną całość. Dzięki neutralnej kolorystyce, bateria wkomponuje się w wystrój zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeni.
Najważniejsze cechy i technologie hansgrohe
- Technologia CoolStart – pozwala na oszczędność energii, gdyż przy każdym użyciu wody zimnej nie potrzeba uruchamiać podgrzewania.
- Funkcja EasyClean – ułatwia usuwanie kamienia i zanieczyszczeń, co przyczynia się do dłuższej trwałości produktu oraz estetycznego wyglądu.
Dlaczego warto wybrać hansgrohe?
Wybierając produkt marki hansgrohe, inwestujesz w niemiecką jakość i precyzję wykonania. Bateria umywalkowa Tecturis E nie tylko zapewnia komfort użytkowania, ale również przyczynia się do oszczędności wody oraz energii, co jest niezwykle ważne w codziennym użytkowaniu. Jej nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką jakość strumienia oraz łatwość w utrzymaniu czystości.
Inspiracje i aranżacje
Aby w pełni wykorzystać potencjał baterii umywalkowej hansgrohe, warto zwrócić uwagę na odpowiednie umywalki w ofercie marki, dostępne w kategorii Zobacz umywalki Hansgrohe. Dodatkowo, warto zapoznać się z poradnikiem o umywalkach podblatowych, który znajdziesz tutaj.
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
Najważniejsze cechy i zalety HANSGROHE Tecturis E bateria umywalkowa 110 bez kompletu odpływowego kolor biały mat 73011700
- ComfortZone: 110
- zasięg: 144 mm
- wysokość wylewki: 117 mm
- wersja uchwytu: uchwyt jednoramienny
- rodzaj strumienia: WaterfallStream
- maksymalne natężenie przepływu przy 3 barach: 4 l/min
- głowica ceramiczna
- może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
- typ przyłącza: przyłącza węża G ⅜
- Taksonomia UE: max. 6 l/min – możliwy znaczący wkład (SC)
| Kolor | biały mat |
|---|---|
| Producent | Hansgrohe |
| Serie | Tecturis E |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| EAN | 4059625473436 |
| Dostępność | produkt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy |
| Podmiot | Hansgrohe Vertriebs GmbH, Auestr. 5-9, 77761 Schiltach, Niemcy, [email protected] |



