Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

HANSGROHE Raindance Select E120 słuchawka prysznicowa czarny matt 26520670 -

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 800,00 zł

Promocyjna cena 399,00 zł

HANSGROHE Raindance Select E120 słuchawka prysznicowa czarny matt 26520670 -

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

wielkość: 120 mm
zmiana strumienia przyciskiem
strumień: RainAir, Rain, masujący
przepływ max. (przy 3 bar): 16 l/min
może wspólpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody

Szczegóły

wielkość: 120 mm zmiana strumienia przyciskiem strumień: RainAir, Rain, masujący przepływ max. (przy 3 bar): 16 l/min może wspólpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody

Informacje dodatkowe

Kolor czarny mat
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Hansgrohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.