HANSGROHE Focus bateria bidetowa chrom 31922000
Opis ogólny i przeznaczenie
Bateria bidetowa Hansgrohe Focus 31922000 w eleganckim wykończeniu chromowanym doskonale komponuje się w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach łazienkowych. Jej prosta forma i estetyczne detale sprawiają, że jest idealnym uzupełnieniem każdego stylowego wnętrza. Dzięki swojej funkcjonalności, bateria ta jest stworzona z myślą o codziennym użytkowaniu, oferując zarówno komfort, jak i nowoczesny wygląd.
Najważniejsze cechy i technologie hansgrohe
- Unikalna technologia QuickClean ułatwia utrzymanie baterii w czystości. Dzięki specjalnej powłoce, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, by usunąć osady.
- Dzięki zastosowanej technologii EcoSmart, bateria ta ogranicza zużycie wody, co pozwala na oszczędności w domowym budżecie oraz przyczynia się do ochrony środowiska.
Dlaczego warto wybrać hansgrohe?
Wybierając baterię bidetową Hansgrohe Focus, inwestujesz w niemiecką jakość i precyzję wykonania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, takich jak EcoSmart, cieszysz się oszczędnością wody, a także komfortem użytkowania. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zarówno estetykę, jak i dbałość o środowisko.
Inspiracje i aranżacje
Jeśli szukasz innych produktów do swojej łazienki, sprawdź baterie łazienkowe Hansgrohe, które z pewnością wzbogacą Twoją przestrzeń. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi poradnikami, takimi jak Poradnik: montaż baterii wolnostojącej do wanny, który pomoże w optymalizacji aranżacji łazienki.
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
Najważniejsze cechy i zalety HANSGROHE Focus bateria bidetowa chrom 31922000
- składa się z: jednouchwytowa bateria bidetowa, komplet odpływowy
- zasięg: 126 mm
- wysokość wylewki: 54 mm
- perlator z przegubem kulowym
- rodzaj strumienia: strumień normalny
- maksymalne natężenie przepływu przy 3 barach: 7,2 l/min
- głowica ceramiczna
- nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody
- materiał kompletu odpływowego: metal
- typ przyłącza: przyłącza węża G ⅜
| Kolor | chrom |
|---|---|
| Producent | Hansgrohe |
| Serie | Focus |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| EAN | 4011097706177 |
| Dostępność | przewidywany termin wysyłki : 7-10 dni roboczych |
| Smart | NIE |
| Podmiot | Hansgrohe Vertriebs GmbH, Auestr. 5-9, 77761 Schiltach, Niemcy, [email protected] |

