Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

HANSA Mat Korpus podtynkowy do baterii termostatycznej 08050290 +

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 3 272,00 zł

Promocyjna cena 2 477,00 zł

HANSA Mat Korpus podtynkowy do baterii termostatycznej 08050290 +

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Korpus podtynkowy do baterii termostatycznej, do montażu w ścianie, z odcięciem wstępnym, obudowa i osłona ochronna: tworzywo sztuczne, pierścień uszczelniający: włókno syntetyczne, bez zaworu zamykającego, bez przełącznika, korpus: odcynkowany mosiądz (MS 63), wyprowadzenie wody zmieszanej górą lub dołem G 3/4, minimalna głębokość montażowa: 74 mm, zawory odcinające wstępne, zabezpieczenie przeciw przepływom zwrotnym.Dla uzyskania pełnego systemu należy zamówić element zewnętrzny oraz korpus podtynkowy

Szczegóły

Korpus podtynkowy do baterii termostatycznej, do montażu w ścianie, z odcięciem wstępnym, obudowa i osłona ochronna: tworzywo sztuczne, pierścień uszczelniający: włókno syntetyczne, bez zaworu zamykającego, bez przełącznika, korpus: odcynkowany mosiądz (MS 63), wyprowadzenie wody zmieszanej górą lub dołem G 3/4, minimalna głębokość montażowa: 74 mm, zawory odcinające wstępne, zabezpieczenie przeciw przepływom zwrotnym.

Dla uzyskania pełnego systemu należy zamówić element zewnętrzny oraz korpus podtynkowy

Informacje dodatkowe

Kolor Nie
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Hansa
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.