GEBERIT Moduł sanitarny Monolith Plus do WC wiszącego, H101, lava, boki czarne 131221JK7
Przyciski Soft-Touch do uruchamiania spłukiwania
Możliwość zmiany ustawień tylko za pomocą aplikacji Geberit Home
Możliwość regulacji obszaru wykrywania użytkownika
Możliwość włączenia odsysania powietrza i oczyszczania na porowatym filtrze ceramicznym
Odsysanie zanieczyszczonego powietrza z funkcją automatycznej aktywacji
Możliwość wymiany porowatego filtra ceramicznego do neutralizacji zapachów bez użycia narzędzi
Możliwość regulacji spłukiwania okresowego
Z ComfortLight
Płynna regulacja oświetlenia od światła orientacyjnego do światła dziennego
Płynna regulacja barwy światła od ciepłej bieli do chłodnej bieli
Sterowanie kompatybilne z DALI
Zasilanie bezpiecznym napięciem, brak napięcia w spłuczce
Przyłącze elektryczne z trójżyłowym, elastycznym przewodem płaszczowym
Przyłącze wody na dole
Możliwość wykonania przyłącza wody z boku przy pomocy akcesoriów
Możliwość wyrównania tolerancji budowlanych
Regulowana wysokość do 7 cm
Wysokość zamocowania miski ustępowej 35 ± 1 cm
Spłuczka z izolacją przeciwroszeniową
Okładzina boczna ze szczotkowanego aluminium
Samonośny
Do renowacji, adaptacji i nowego budownictwa
Do zastosowania z podejściem kanalizacyjnym w ścianie, wysokość odpływu
Do zastąpienia nisko zawieszonych spłuczek natynkowych
Do zastąpienia wiszących misek WC ze spłuczką nasadzaną
Do urządzeń WC z funkcją higieny intymnej Geberit AquaClean
Do podłączenia desek myjących Geberit AquaClean, z akcesoriami
Do montażu na gotowych podłogach
Do montażu przed ścianami gipsowo-kartonowymi i pełnymi
Możliwość wyrównywania różnic między podejściem w misce WC a odpływem w ścianie przy pomocy dodatkowego króćca przyłączeniowego z odsadzką
Wymiary:
długość: 106
szerokość: 480
wysokość: 1010
GEBERIT Moduł sanitarny Monolith Plus do WC wiszącego to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort użytkowania łazienki. Dzięki innowacyjnemu designowi oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii, moduł ten doskonale wpisuje się w trendy współczesnego wzornictwa. Wysokość 101 cm sprawia, że produkt jest ergonomiczny, zapewniając wygodny dostęp oraz łatwość użytkowania. Kolor lava i czarne boki nadają mu elegancki i minimalistyczny wygląd, który doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz.
Jednym z kluczowych atutów modułu Monolith Plus jest jego łatwość instalacji. System jest dostosowany do montażu w ścianach oraz na powierzchniach, co znacznie upraszcza proces zabudowy. Dzięki możliwości dostosowania do różnych typów misek WC, produkt charakteryzuje się wszechstronnością, co pozwala na jego zastosowanie w różnych projektach. Innowacyjny mechanizm spłukiwania oraz regulacja poziomu wody zapewniają oszczędność i efektywność, co przekłada się na niższe rachunki za wodę oraz ochronę środowiska.
Moduł sanitarny GEBERIT Monolith Plus wyróżnia się także wieloma praktycznymi funkcjami, które zapewniają najwyższy komfort korzystania. W zestawie znajduje się elegancki przycisk spłukujący, który można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki cichym systemom spłukiwania, korzystanie z toalety staje się jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo, moduł wyposażony jest w system antybakteryjny, co sprzyja utrzymaniu higieny oraz komfortu użytkowania.
Finalnie, GEBERIT Moduł sanitarny Monolith Plus do WC wiszącego to idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, elegancki design oraz ekologiczną postawę. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów oraz zaawansowanej technologii, produkt ten zapewnia trwałość oraz długowieczność, co jest niezwykle istotne w przestrzeni łazienkowej. Wybierając moduł Monolith Plus, inwestujesz w komfort, estetykę oraz niezawodność na długie lata.
GEBERIT SP. Z O.O.
Adres: ul. Postępu 1
Kod pocztowy: 02-676
Miasto: Warszawa
Kraj: Polska
Adres email: [email protected]
Numer telefonu: +48 801 17 17 17
Podmiot odpowiedzialny
GEBERIT SP. Z O.O.
Adres: ul. Postępu 1
Kod pocztowy: 02-676
Miasto: Warszawa
Kraj: Polska
Adres email: [email protected]
Numer telefonu: +48 801 17 17 17
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
Kolor | lava |
---|---|
Producent | Geberit |
Kraj pochodzenia | Niemcy |
Kod EAN | 4025410762993 |
Dostępność | produkt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy |