FISKARS Sekator nożycowy 1000584
Sekatory dwuręczne Fiskars pozwalają na cięcie gałęzi o grubości od 28 mm do 55 mm. Innowacyjny mechanizm PowerGear zwiększa siłę cięcia i redukuje wysiłek podczas pracy. Technologia PowerStep pozwala ciąć gałęzie w 1, 2 lub 3 nieforsownych krokach, w zależności od grubości przecinanej gałęzi. Sekatory dwuręczne Fiskars zostały wykonane z trwałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, co uczyniło je lekkimi, a jednocześnie wytrzymałymi. Ostrze tnące pokryto powłoką PTFE, która zmniejsza tarcie. Sekatory dostępne są w 3 wariantach: nożycowy, kowadełkowy i hook. Sekatory nożycowe odpowiednie są do cięcia świeżych gałęzi, kowadełkowe przeznaczone są do cięcia suchych i twardych gałęzi, a hook są idealne do precyzyjnego cięcia świeżych gałęzi, nawet czubkami ostrzy.
-
Dźwignia wspomagająca siłę cięcia
-
Ostrze z doskonałej jakości stali pokryte powłoką PTFE zapewnia czyste cięcie
-
Pomarańczowe uchwyty z tworzywa SoftGrip'" gwarantują pewny uchwyt
-
Doskonały do cięcia świeżych gałęzi
-
112477 ostrze zapasowe
Odkryj świat wygodnego przycinania z FISKARS Sekatorem nożycowym 1000584, idealnym narzędziem dla każdego ogrodnika, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Ten wyjątkowy sekator łączy w sobie innowacyjną technologię z ergonomicznym designem, co sprawia, że prace ogrodowe stają się znacznie łatwiejsze i bardziej przyjemne. Wysoka jakość wykonania oraz precyzyjne ostrza to cechy, które zapewniają doskonałe rezultaty przy jak najmniejszym wysiłku.
FISKARS Sekator nożycowy 1000584 to narzędzie, które wyróżnia się wytrzymałością i funkcjonalnością. Jego wzmocnione ostrza, wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantują długotrwałe użytkowanie oraz mniejsze zużycie. Dzięki specjalnej powłoce zapobiegającej przyleganiu soków roślinnych, jego czyszczenie staje się proste i szybkie. To idealne rozwiązanie do przycinania gałęzi, krzewów oraz innych roślin ogrodowych.
Ergonomia jest kluczem do komfortowego użytkowania, a FISKARS Sekator nożycowy 1000584 świetnie spełnia te wymagania. Rączki sekatora wykonane z lekkiego, a jednocześnie wytrzymałego materiału, doskonale leżą w dłoni, co minimalizuje zmęczenie podczas długotrwałego cięcia. System sprężynowy ułatwia otwieranie narzędzia, a bloki zabezpieczające to dodatkowy atut, który dba o bezpieczeństwo użytkownika, gdy sekator nie jest używany.
Przy zakupie FISKARS Sekatora nożycowego 1000584, inwestujesz w produkt, który został zaprojektowany z myślą o efektywnym i precyzyjnym cięciu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, sekator jest w stanie poradzić sobie z roślinami o różnorodnych grubościach i twardości. Możesz mieć pewność, że każde przycinanie będzie przebiegało szybko i bez problemów, co znacznie przyspieszy Twoje prace w ogrodzie.
Nie czekaj dłużej i dołącz do grona zadowolonych użytkowników FISKARS Sekatora nożycowego 1000584. Oferując najwyższą jakość i niezawodność, ten sekator stał się nieodłącznym towarzyszem wielu miłośników ogrodnictwa na całym świecie. Wybierz narzędzie, które naprawdę zrobi różnicę w Twoim ogrodzie i ciesz się pięknem roślin przez wiele sezonów.
Fiskars Group
Adres: Keilaniementie 10
Kod pocztowy: FI-02151
Miasto: Espoo
Kraj: Finland
Adres email: [email protected]
Numer telefonu: +3582043910
Podmiot odpowiedzialny
Fiskars Group
Adres: Keilaniementie 10
Kod pocztowy: FI-02151
Miasto: Espoo
Kraj: Finland
Adres email: [email protected]
Numer telefonu: +3582043910
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
Producent | Fiskars |
---|---|
Kraj pochodzenia | Finlandia |
Kod EAN | 6411501125903 |
Dostępność | produkt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy |