Axor MyEdition Jednouchwytowa bateria umywalkowa 70 z kompletem odpływowym Push-Open, bez płytki czarny mat 47012670
Opis ogólny i przeznaczenie
Jednouchwytowa bateria umywalkowa Hansgrohe Axor MyEdition 70 to połączenie elegancji i funkcjonalności, które idealnie wkomponuje się w nowoczesną oraz minimalistyczną aranżację łazienki. Jej czarny matowy finish nadaje wnętrzu wyrafinowanego charakteru, a jednocześnie jest łatwy w utrzymaniu czystości, co czyni ją doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi oraz dla osób ceniących sobie praktyczność. Model ten doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i w przestronnych łazienkach premium.
Najważniejsze cechy i technologie
- Wykonana z najwyższej jakości mosiądzu, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.
- System odpływowy Push-Open ułatwia korzystanie z umywalki, zapewniając komfort i wygodę.
- Technologia QuickClean umożliwia łatwe czyszczenie aeratora, co zwiększa jego trwałość.
- Konstrukcja umożliwiająca łatwy montaż na blacie, co jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych łazienek.
Parametry techniczne
- Wymiary: zgodne z dokumentacją producenta
- Materiał: mosiądz
- Kolor: czarny mat
- Przepływ: optymalizowany do oszczędności wody
- Technologie: QuickClean, Push-Open
- Ciśnienie robocze: zgodne z instalacjami domowymi (ok. 1–10 bar)
- Numer katalogowy: 47012670
- Elementy w zestawie: bateria umywalkowa, komplet odpływowy
- Rodzaj montażu: stojący na blacie
Dlaczego warto wybrać ten model?
Wybór baterii umywalkowej Hansgrohe Axor MyEdition 70 to inwestycja w produkt, który charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także innowacyjnymi technologiami. Jej trwała konstrukcja oraz system oszczędności wody przyczyniają się do zmniejszenia wydatków eksploatacyjnych, co ma znaczenie dla osób dbających o ekologię. Łatwość w czyszczeniu dodatkowo podnosi komfort użytkowania, co jest istotne w codziennym utrzymaniu higieny w łazience.
Inspiracje i aranżacje
Ten model baterii doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi, a jego elegancki design wpisuje się w najnowsze trendy w łazienkach. Dla tych, którzy poszukują inspiracji i pragną stworzyć nowoczesną łazienkę z charakterem, polecamy zapoznać się z artykułem Czarna armatura – nowoczesna łazienka z charakterem.
Aby poznać inne produkty z kolekcji, zapraszamy do zapoznania się z kategoriami: Łazienki AXOR – prestiż, który widać oraz Akcesoria łazienkowe AXOR.
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
| Kolor | czarny mat | 
|---|---|
| Producent | Axor | 
| Serie | MyEdition | 
| Kraj pochodzenia | Niemcy | 
| EAN | 4059625450703 | 
| Dostępność | produkt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy | 
| Smart | NIE | 
| Podmiot | Hansgrohe Vertriebs GmbH, Auestr. 5-9, 77761 Schiltach, Niemcy, [email protected] | 



































