Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 10.08.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

UMYWALKI STALOWE EMALIOWANE

Aranżacja łazienki bywa prawdziwym wyzwaniem, szczególnie gdy do zagospodarowania jest naprawdę mała przestrzeń, na której należy zmieścić kabinę prysznicową, zestaw WC i umywalkę. Dobór odpowiednich produktów pozwala na rozmieszczenie ich w idealny sposób, ale przede wszystkim na zapewnienie maksymalnego komfortu w późniejszym korzystaniu.

Umywalki stalowe to zakup na lata

Decydując się na urządzenie łazienki, należy liczyć się z tym, że będzie to związane z dużymi kosztami. W końcu to pomieszczenie wymaga nie tylko zakupienia i położenia płytek, ale również wyposażenia. Doskonałym rozwiązaniem będą umywalki stalowe, ponieważ są odporne na upływ czasu, elegancko się prezentują i co najważniejsze, utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu. W ofercie znajduje się szereg produktów, spośród których można będzie znaleźć coś właściwego. W zależności od wielkości łazienki i wyboru pozostałych elementów decyzja o kształcie i wyglądzie umywalki będzie musiała zostać dopasowana. Zakup wyposażenia stanowi nie lada wyzwanie, jednak wciąż wiele osób decyduje się na kupno ładnej umywalki, zapominając o jej praktycznych aspektach. W późniejszym czasie jej utrzymanie w czystości i likwidowanie odrobinek zaschniętej wody będzie mogło powodować frustrację.

Umywalki emaliowane

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się umywalki emaliowane, ponieważ odznaczają się wysoką jakością materiału, z jakiego zostały wykonane. Precyzyjne wykończenie oraz dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi sprawiają, że każdy użytkownik będzie w pełni usatysfakcjonowany. Stawiając na wysoką jakość produktu w momencie zakupu, można przekonać się o tym, że będzie on służył naprawdę długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, co pozwoli nie tylko na sprawdzenie różnic, ale przede wszystkim na znalezieniu dla siebie idealnego modelu. Różne kształty i wielkości umożliwiają dobranie produktu nawet do bardzo małych łazienek.

Jak wybrać umywalkę?

Zarówno kształt, jak i wielkość umywalki powinny pasować do pozostałego wyposażenia, ale przede wszystkim należy mieć na uwadze wielkość samej łazienki. Korzystanie z niej powinno być maksymalnie wygodne, stąd też wielkość poszczególnych elementów będzie odgrywała kluczową rolę.

Produktów od 1 do 9 z 75

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 9 z 75

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący