Rebris

Desc

Produkty 1-9 z 97

na stronę
Desc

Produkty 1-9 z 97

na stronę

Rebris S robi wrażenie swoją smukłą i ponadczasowo piękną formą, będąc wyrazistym akcentem w kolorze matowej czerni w połączeniu z białą ceramiką. Ta linia armatury łazienkowej oferuje nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność i zrównoważone podejście do zużycia wody.

Rodzina baterii Rebris została stworzona z myślą o osobach, które traktują łazienkę jako swoją osobistą przestrzeń komfortu. Z różnorodnością wzornictwa i wariantów wykończenia powierzchni, każdy znajdzie odpowiednią armaturę do swojej łazienki. Linia Rebris została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzane biuro designu PHOENIX, oferując warianty S i E oraz różne wysokości ComfortZone.

Dzięki funkcji CoolStart ciepła woda płynie tylko wtedy, gdy jest rzeczywiście potrzebna, a technologia EcoSmart+ ogranicza zużycie wody do zaledwie 4 l/min przy ciśnieniu 3 bar. Dodatkowo, funkcja Coin Slot ułatwia pielęgnację armatury, sprawiając, że odkamienianie perlatora staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Odkryj piękno i funkcjonalność baterii Rebris, które nie tylko uatrakcyjnią Twoją łazienkę, ale także będą dbać o środowisko i oszczędzać Twój budżet.

To Top