Kupuj wg
Opcje zakupów
Producent
Cena
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Desc

Produkty 1-9 z 38

na stronę
Desc

Produkty 1-9 z 38

na stronę

Moduły do zabudowy ASIS to przede wszystkim porządek w aranżacji łazienki. Wszystkie akcesoria niezbędne w łazience są dyskretnie schowane i elegancko zamknięte. Moduły do zabudowy można dobrać do swoich potrzeb, polecamy kilka seri z firmy EMCO. 


ASIS 150 Prawdziwa modułowość: zarówno fronty, jak i rama mają do wyboru różne piękne warianty.Powierzchnie białe lub całkowicie czarne - z ramą w kolorze chromu lub aluminium. Moduły wyposażenia asis 150 zapraszają do łączenia sprzętu kąpielowego na różne sposoby. Od modułów toalet dla gości po moduły papieru toaletowego po moduły zestawów szczotek toaletowych. Alternatywą dla klasycznego modułu toaletowego jest - teraz nowa - krótsza wersja bez rezerwowego przedziału na rolki. Szczególnie do instalacji pod parapetami przeznaczony jest moduł o wysokości 654 mm.

ASIS 300 Szeroka gama: Dzięki innowacyjnym modułom asis 300 możesz wyposażyć łazienkę funkcjonalnie na wiele sposobów.Różne duże moduły szafek oferują dużo miejsca i najlepsze opcje przechowywania i projektowania łazienki. W wersji podtynkowej moduły można zintegrować prawie równo z powierzchnią ściany. Czy to z obszernym schowkiem, czterema szklanymi półkami i oświetleniem LED, w tym wysokoprądowymi plamami LED - lub z wewnętrznie lustrzanymi podwójnymi drzwiami i dużymi drzwiczkami lustrzanymi: o uporządkowanej strukturze i różnorodnych funkcjach, również otwierają się.

ASIS 2.0 Całość wykonana ze szkła: moduły asis 2.0 nie wymagają ramy otaczającej - i zapewniają przestrzeń w najlepszy możliwy sposób.Dzięki mechanizmowi "push-to-open" szklana powierzchnia znajduje się blisko ściany, aby zaoszczędzić miejsce. W ten sposób subtelnie elegancka konstrukcja gwarantuje prawie równe mocowanie. Nowy, jednodrzwiowy moduł toaletowy z boczną prowadnicą papieru stanowi uzupełnienie portfolio modułów ASIS ze szkła o całkowitej grubości 2.0. Dostajesz go w kolorze czarnym lub optiwhite i opcjonalnie z ogranicznikiem drzwi po prawej lub lewej stronie. Nowo opracowana technologia chroniąca model użytkowy zapewnia czystą prowadnicę papieru na zewnątrz.

Moduły łazienkowy do zabudowy

To Top