KEUCO

Desc

Produkty 1-9 z 374

na stronę
Desc

Produkty 1-9 z 374

na stronę

Akcesoria łazienkowe KEUCO – perfekcyjna łazienka dla wymagających

Elegancka łazienka wymaga odpowiedniego wykończenia. Każdy, kto takowe urządza lub posiada doskonale wie, że w wysokiej klasy wnętrzach tego typu liczy się dosłownie każdy detal: począwszy od umieszczonego nieopodal muszli praktycznego pojemnika na śmieci na chromowanym wieszaczku, umieszczonym dokładnie tam, gdzie znajdować się powinien. Takie akcesoria powinny przede wszystkim jednak być wykonane z odpowiednią precyzją i pietyzmem, niczym małe dzieła sztuki. Dzięki produktom KEUCO łazienka nabiera niepowtarzalnego klimatu. To prawdziwa „kropka nad i”, której potrzebują Państwo, kiedy wybrane są już luksusowe kafelki, marmurowa armatura i inne wielkogabarytowe elementy wyposażenia łazienki. Jakiego wykończenia wymaga zatem współczesna łazienka de luxe? Oczywiście idealnie komponującego się z charakterem całego pomieszczenia. W nowoczesnych łazienkach króluje prostota, ale może przejawiać się ona na naprawdę bardzo różne sposoby. 

 

KEUCO: jaka właściwie jest łazienka na miarę naszych czasów?

Nowoczesna łazienka to najczęściej łazienka minimalistyczna. To nadal jednak szerokie pojęcie. Wysoko ceniony jest obecnie styl industrialny. Nadal jest to jednak jedna z kilku opcji do wyboru podczas aranżacji nowoczesnej łazienki. Niemniej, jeżeli wszystkie pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu urządzone są właśnie w industrialnym stylu – prawdopodobnie łazienka także będzie stanowiła kontynuację takiej koncepcji. 

Styl loftowy, bo taka jest alternatywna nazwa dla stylu industrialnego, charakteryzował od wielu lat najdroższe apartamenty na Manhattanie. Obecnie święci swoje tryumfy zarówno w pomieszczeniach luksusowych, jak i swoista jego forma wkracza do mieszkań przeciętnych Kowalskich. Produkowane przez KEUCO akcesoria łazienkowe powstają jednak w ten sposób, aby mogły dotrzymywać kroku właśnie tej pierwszej kategorii industrialnych aranżacji. Styl industrialny cechuje m.in. minimalizm, na którego tle mogą pojawiać się intensywne akcenty, a także – przede wszystkim połączenia różnego typu surowców i materiałów, z jakich powstają poszczególne elementy aranżacji. Niezależnie zatem, czy wybiorą Państwo do swojej łazienki akcesoria wykonane z połączenia np. metalu i szkła, czy może jednorodne pod tym względem, ale wkomponowane umiejętnie w cały wystrój tego pomieszczenia, łazienka zachowa swój industrialny charakter. 

 

Akcesoria łazienkowe KEUCO najwyższej jakości

Tylko takie akcesoria znajdą Państwo w witrynie lazienki-szydlowski.pl. Nasz asortyment jest bardzo pieczołowicie dobierany właśnie po to, żeby każde, nawet najmniejsze akcesorium spełniało wyśrubowane standardy i tym samym – było w stanie sprostać najbardziej wysublimowanym gustom. Wybieramy zatem rzeczy zarówno trwałe i pieczołowicie wykonane, jak i cechujące się estetyką wpisującą się w obowiązujące trendy z zakresu wyposażenia wnętrz. Wytwarzane przez KEUCO akcesoria to przede wszystkim akcesoria, jakie bardzo dobrze odpowiadają tym kryteriom. Industrialny styl we współczesnych wnętrzach, nie tylko ze względu na swoją estetykę, ale głównie ze względu na swoją funkcjonalność, niewykluczającą atrakcyjności wizualnej, pomimo że jest z nami już od kilku lat, prawdopodobnie utrzyma się na topie jeszcze długo. Ponadto jego specyficzny, minimalistyczny charakter sprawia, że w przypadku chęci zmiany aranżacji, nawet na zupełnie inną, proces ten może wymagać znacznie mniej zaangażowania i nakładów, niż w przypadku innego rodzaju stylistyki. 

 

KEUCO akcesoria do nowoczesnych łazienek różnego typu

Styl loftowy, choć niebywale popularny obecnie, nie musi być jedynym rozwiązaniem dla nowoczesnego, eleganckiego domu bądź mieszkania. Co więcej, nawet wówczas, jeżeli większość pomieszczeń utrzymana jest właśnie w stricte loftowym stylu, nie wyklucza to przecież możliwości urządzenia łazienki w stylu nieco innym, chociaż nieco pokrewnym. Takim płynnym przejściem od stylu industrialnego w nieco inny klimat jest choćby łazienka w stylu zen, w jakiej także proponowane przez markę KEUCO akcesoria łazienkowe bardzo dobrze spełnią swoje zadania.

Zarówno styl industrialny, jak i zen cechuje prostota. W przypadku tego ostatniego łazienka może nabrać nieco bardziej przytulnego charakteru i sprzyjać relaksowi oraz wyciszeniu. Naturalnie to tylko przykład. Przy użyciu akcesoriów tej marki z powodzeniem można eksperymentować zarówno w zakresie różnorodnych stylów, w jakich pomieszczenie to może zostać zaaranżowane, jak i w obrębie samego, cechującego się niezwykłą elastycznością rozwiązań, stylu industrialnego. Akcesoria łazienkowe KEUCO powstają zatem obecnie z myślą o wnętrzach ponadczasowych i jednocześnie – w subtelny sposób wyprzedzających swoją epokę. Z dużą dozą prawdopodobieństwa sprawią, że łazienka w której znajdą się dzisiaj będzie wciąż wnętrzem świeżym i interesującym nawet po upływie kilku lat. 

Jeżeli zatem poszukują Państwo rozwiązań, jakie uwolnią Państwa od konieczności nieustannych remontów oraz modernizacji, także pokoju kąpielowego, to warto postawić na solidne i uniwersalne, a przy tym – bardzo atrakcyjne wizualnie akcesoria KEUCO do swojego domu.

To Top