Bateria kuchenna z filtrem i z podgrzewaczem wody

Desc

Produkty 1-9 z 19

na stronę
 1. GROHE-Red Duo Wylewka i bojler w rozmiarze M kolor grafit szczotkowany 30083AL1
  GROHE-Red Duo Wylewka i bojler w rozmiarze M kolor grafit szczotk...
  7 497,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 7 497,00 zł
 2. GROHE-Red Duo bateria kuchenna i boiler w rozmiarze w rozmiarze M Kolor aksamitna czerń 30083KS1
  GROHE-Red Duo bateria kuchenna i boiler w rozmiarze w rozmiarze M...
  6 902,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 6 902,00 zł
 3. GROHE-Red Duo Wylewka i bojler w rozmiarze M aksamitna czerń 30327KS1
  GROHE-Red Duo Wylewka i bojler w rozmiarze M aksamitna czerń 3032...
  7 100,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 7 100,00 zł
 4. GROHE-Red Mono Zawór sztorcowy i bojler w rozmiarze M kolor Brushed Warm Sunset 30085DL1
  GROHE-Red Mono Zawór sztorcowy i bojler w rozmiarze M kolor Brush...
  6 573,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 6 573,00 zł
 5. GROHE-Red Mono Zawór sztorcowy i bojler w rozmiarze M stal nierdzewna 30085DC1
  GROHE-Red Mono Zawór sztorcowy i bojler w rozmiarze M stal nierdz...
  6 114,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 6 114,00 zł
 6. GROHE-Red Duo bateria kuchenna i boiler w rozmiarze w rozmiarze M Kolor brushed warm sunset 30083DL1
  GROHE-Red Duo bateria kuchenna i boiler w rozmiarze w rozmiarze M...
  7 953,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 7 953,00 zł
 7. GROHE-Blue Professional Zestaw startowy z wylewką w kształcie L chrom 31347003
  GROHE-Blue Professional Zestaw startowy z wylewką w kształcie L c...
  8 653,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8 653,00 zł
 8. GROHE-Red Mono Zawór sztorcowy i bojler w rozmiarze M kolor stal nierdzewna 30339DC1
  GROHE-Red Mono Zawór sztorcowy i bojler w rozmiarze M kolor stal ...
  6 332,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 6 332,00 zł
 9. GROHE-Red Mono Zawór sztorcowy i bojler w rozmiarze M chrom 30085001
  GROHE-Red Mono Zawór sztorcowy i bojler w rozmiarze M chrom 30085...
  5 594,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5 594,00 zł
Desc

Produkty 1-9 z 19

na stronę

Baterie kuchenne z filtrem i bojlerem

Gorąca woda w kilka sekund? To możliwe! Bateria kuchenna z bojlerem idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni zamiast czajnika. Dzięki zaizolowanemu bojlerowi woda o temperaturze 100 stopni Celsjusza jest podtrzymywana przez długi czas z wykorzystaniem minimalnej ilości prądu. W praktyce oznacza to, że bateria kuchenna jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż czajnik elektryczny. Co ciekawe, w przypadku dłuższej nieobecności temperaturę w bojlerze można obniżyć, dzięki czemu rachunki za prąd będą jeszcze niższe!

Nasze baterie kuchenne z bojlerem przygotują dokładnie tyle wody, ile jest ci potrzebne! Zamiast kilkukrotnie włączać czajnik w przypadku, gdy zagotowanej wody jest za mało, wystarczy odkręcić kran i dolać wrzątek w odpowiedniej ilości. Energia potrzebna do ponownego przegotowania wody w czajniku niemało kosztuje. Tymczasem woda w bojlerze podgrzana jest raz, a ciepło jest jedynie podtrzymywane. Oznacza to możliwość zaparzenia kilku lub nawet kilkunastu filiżanek kawy bądź herbaty – woda jest zawsze gotowa do użytku, nawet jeśli niespodziewanie zjawią się goście! Oferujemy baterie z bojlerami o różnych pojemnościach.

Nowoczesne baterie kuchenne z filtrem

Nasze baterie z podgrzewaczem wyposażone są w filtry, które chronią przed osadzaniem się kamienia kotłowego. Dzięki tytanowej powłoce we wnętrzu bojlera nie ma ryzyka powstawania osadów kamiennych, a system filtrów dba o jakość przygotowywanej wody. Zanim wrzątek trafi do twojego kubka z herbatą, poddawany jest 5-stopniowej filtracji. W efekcie otrzymujesz wodę pozbawioną zanieczyszczeń w postaci drobnych cząsteczek, chloranów, substancji metalicznych i organicznych oraz pestycydów, piasku i rdzy. Filtry do wody z baterią nie tylko oczyszczają wodę, ale także wzbogacają jej smak, co pozostaje nie bez znaczenia dla przyrządzanych potraw i napojów.

W naszym asortymencie dostępne są także filtry do wody kuchennej, dzięki którym możliwe jest uzyskanie trzech rodzajów schłodzonej wody, czyli wody niegazowanej, gazowanej i lekko gazowanej. Jednostka chłodząca dostarcza około 12 litrów wody gotowej do spożycia w ciągu godziny. Filtry nie pasują do wszystkich baterii kuchennych z bojlerem, dlatego przed ich zakupem należy upewnić się, że dany filtr jest odpowiedni do naszej armatury.

Filtr do wody z baterią

Bateria kuchenna z filtrem dostarcza świeżej wody do picia prosto z kranu. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, filtry usuwają najdrobniejsze zanieczyszczenia i jednocześnie zachowują smak wody oraz cenne dla zdrowia minerały. Filtr do wody kuchennej z bojlerem redukuje wszystkie substancje, które mogą wpływać negatywnie na smak i zapach wody. Filtr magnezowo-cynkowy oprócz 5-stopniowego oczyszczania wzbogaca wodę o magnez i cynk, dostarczając dziennej dawki tych minerałów. Filtry do wody kuchennej z bojlerem zmiękczają wodę i odżelaziają — poprawiany jest smak i klarowność a problem uporczywych zacieków i osadów znika bezpowrotnie. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to konieczność wymiany filtra, o której poinformuje świecąca dioda.

Wielofunkcyjna i bezpieczna bateria kuchenna z filtrem i bojlerem

W naszym asortymencie dostępne są dwa rodzaje baterii. GROHE – Red Mono doskonale sprawdzi się jako oddzielny kran dostarczający wyłącznie wrzątek a GROHE – Red Duo wyposażony jest w dwa uchwyty, a więc może pełnić zarówno funkcję standardowej baterii, jak i kranu na wrzątek. Baterie dostępne są w kształcie C i L.

Producenci zadbali także o bezpieczeństwo. Wrzątek prosto z kranu może być niebezpieczny zwłaszcza dla dzieci, dlatego zamontowano blokady Childlock, dzięki którym przypadkowe uruchomienie strumienia wrzątku jest niemożliwe. Przed rozpryskiwaniem się wody chroni perlator, a dzięki technologii Cool Touch nie ma ryzyka poparzenia się poprzez dotknięcie wlewki lub bojlera z wrzątkiem.

Kompaktowy bojler mieści się praktycznie pod zlewem

To Top