ZDROWA WODA

Desc

Produkty 1-9 z 35

na stronę
 1. GROHE-Blue Home bateria kuchenna z funkcją filtra Kolor czarny mat 31539KS0
  GROHE-Blue Home bateria kuchenna z funkcją filtra Kolor czarny m...
  Cena promocyjna 7 963,64 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 7 966,00 zł
 2. GROHE-Blue Home Zestaw startowy Bateria kuchenna z funkcją filtra Kolor czarny mat 31541KS0
  GROHE-Blue Home Zestaw startowy Bateria kuchenna z funkcją filtra...
  Cena promocyjna 8 344,26 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8 355,00 zł
 3. GROHE-Blue filtr magnez +cynk 40691002
  GROHE-Blue filtr magnez +cynk 40691002
  444,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 406,28 zł
 4. GROHE - RED filtr z głowicą 40438001
  GROHE - RED filtr z głowicą 40438001
  845,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 734,41 zł
 5. GROHE-Blue Home Zestaw startowy z wylewką w kształcie C Kolor brushed warm sunset 31455DL1
  GROHE-Blue Home Zestaw startowy z wylewką w kształcie C Kolor bru...
  8 244,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8 245,00 zł
 6. GROHE-Blue Filtr z węglem aktywnym 40547001
  GROHE-Blue Filtr z węglem aktywnym 40547001
  304,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 300,00 zł
Desc

Produkty 1-9 z 35

na stronę

Zdrowa Woda – Twoje Źródło Dobrego Samopoczucia

W dzisiejszych czasach, troska o zdrowie stała się priorytetem dla wielu z nas, a jednym z najważniejszych aspektów jest jakość wody, którą spożywamy. To właśnie w tej kategorii przedstawiamy produkty, które pomogą Ci cieszyć się naprawdę zdrową wodą. Oprócz filtrów do wody i butelek, mamy coś, co uczyni Twoje doświadczenia z picia wody jeszcze bardziej wyjątkowymi. Oto GROHE Blue Home - system kuchenny, który zapewnia dostęp do czystej, orzeźwiającej wody prosto z baterii kuchennej. To nie tylko nowoczesne rozwiązanie, ale także krok w kierunku ekologicznego stylu życia.

Woda, Jaką Lubisz

Z GROHE Blue Home możesz cieszyć się filtrowaną, schłodzoną, niegazowaną, lekko gazowaną lub gazowaną wodą zawsze, kiedy tylko zechcesz. Nie musisz już kupować plastikowych butelek wody, co przyczynia się do ochrony środowiska i eliminuje problem plastikowych odpadków.

Niezapomniany Smak i Wygoda

Ten system nie tylko usuwa z wody osady wapienne, metale ciężkie i substancje wpływające negatywnie na smak i zapach wody, ale również zapewnia Ci wygodę. Nie musisz już dźwigać ciężkich paczek z butelkami i zajmować dodatkowej przestrzeni w kuchni.

Zdrowie i Design

GROHE Blue Home ułatwia dbanie o zdrowie, umożliwiając łatwy dostęp do wody pitnej. To pomaga w lepszym nawodnieniu organizmu, co ma wpływ na Twoje samopoczucie. Tworząc ten system, współpracowaliśmy z renomowaną firmą BWT – europejskim liderem w dziedzinie filtrowania wody. Filtr dołączony do zestawu startowego działa w oparciu o pięciostopniowy proces filtracji, usuwając nawet najmniejsze cząsteczki niepożądanych substancji, jednocześnie pozostawiając istotne minerały dla zdrowia. Dzięki szerokiej gamie dedykowanych filtrów, możesz dostosować system GROHE Blue Home do swoich indywidualnych potrzeb i cieszyć się wodą o najwyższej jakości zawsze i wszędzie. To prawdziwa rewolucja w picia wody - komfort, smak i zdrowie na wyciągnięcie ręki!

Unikalne Butelki dla Twojego Zdrowia

Oprócz batrii kuchennych z filtrem, oferujemy także wyjątkowe butelki do wody. Dlaczego warto zastanowić się nad zmianą nawyków i wyborem butelki wolnej od Bisfenolu A (BPA)? Otóż Bisfenol A (BPA) to substancja chemiczna obecna w wielu zwykłych butelkach plastikowych, która może negatywnie wpływać na zdrowie. Butelki w naszej ofercie są wolne od BPA, co oznacza, że możesz pić wodę bez obaw o negatywne skutki dla organizmu. To małe kroki, które mogą przyczynić się do Twojego ogólnego dobrego samopoczucia.

Zadbaj o Jakość i Zdrowie

Woda jest niezbędna do życia, dlatego tak ważne jest, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie dostęp do zdrowej i czystej wody. Dzięki produktom oferowanym w naszym sklepie możesz mieć pewność, że to, co pijesz, jest wolne od niepożądanych substancji. Sprawdź naszą bogatą ofertę już teraz i rozpocznij drogę ku lepszemu samopoczuciu dzięki zdrowej wodzie.

To Top