Wega II

Desc

8 elementów

na stronę
Desc

8 elementów

na stronę

W rodzinie produktów BLANCO WEGA II znajdziesz baterie kuchenne o wszechstronnej konstrukcji, które spełnią różnorodne potrzeby. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stałej czy wyjmowanej wylewki, baterii do montażu przed oknem czy wysoko lub niskociśnieniowej, modele WEGA-S II zapewniają szeroki wybór i wysoką funkcjonalność.

Baterie BLANCO WEGA-S II charakteryzują się wyjmowanymi wylewkami, które posiadają dwie opcje strumienia: delikatny strumień laminarny i silny strumień prysznicowy. Dzięki temu łatwo możesz dostosować sposób natrysku do aktualnych potrzeb i preferencji. Dodatkowo, wykończenie w kolorystyce SILGRANITU umożliwia idealne dopasowanie baterii do trwałych, aksamitnych zlewozmywaków i komór z kompozytu SILGRANIT firmy BLANCO, tworząc spójny wygląd kuchni.

Baterie kuchenne z serii WEGA II cechuje prosty kształt, który idzie w parze z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości wody pitnej. Oferują one szeroki wybór rozwiązań, które odpowiadają różnorodnym potrzebom, gustom i budżetom użytkowników. Dzięki temu znajdziesz idealną baterię kuchenną WEGA II, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania funkcjonalne, ale również będzie atrakcyjnym elementem podstawowego wyposażenia Twojej kuchni.

To Top