Czas dostawy:
-
produkt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy

AXOR MyEdition Jednouchwytowa bateria umywalkowa z wylewką 221 mm bez płytki, ścienna, podtynkowa 47062330

6 685,05 zł

Cechy artykułu

  • składa się z: jednouchwytowa bateria umywalkowa, ścienna, podtynkowa, komplet odpływowy
  • zasięg: 221 mm
  • wysokość wylewki: 82 mm
  • wersja uchwytu: uchwyt jednoramienny
  • rodzaj strumienia: PowderRain
  • maksymalne natężenie przepływu przy 3 barach: 5 l/min
  • ceramiczna głowica
  • odizolowany kanał wodny - bez kontaktu z niklem i ołowiem
  • nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody
  • komplet odpływowy bez możliwości zamknięcia
  • typ przyłącza: zestaw podstawowy
  • uchwyt może być umieszczony po lewej lub prawej stronie, w zależności od montażu zestawu podstawowego
  • Taksonomia UE: max. 6 l/min - mozliwy znaczący wkład (SC)

Odkryj nową jakość aranżacji swojej łazienki dzięki AXOR MyEdition Jednouchwytowej baterii umywalkowej z wylewką o długości 221 mm. Ten nowoczesny produkt marki Hansgrohe to doskonałe połączenie eleganckiego designu i funkcjonalności. Bateria wyróżnia się minimalistycznym stylem, który sprawia, że doskonale wpisuje się w różnorodne koncepcje aranżacyjne. Dzięki konstrukcji bez płytki i podtynkowej instalacji, stalowa wylewka nadaje wnętrzu nowoczesny charakter, przy jednoczesnym zachowaniu przestronności.

Jednym z kluczowych atutów AXOR MyEdition jest zaawansowany mechanizm jednouchwytowy, który umożliwia łatwe dostosowanie temperatury i intensywności strumienia wody. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na oszczędność wody bez wpływu na komfort codziennego użytkowania. Bateria to także przykład ekologicznego podejścia, które zwiększa efektywność hydrauliki. Dzięki innowacyjnym systemom, korzystanie z niej jest nie tylko wygodne, ale także korzystne dla środowiska.

Warto również podkreślić, że AXOR MyEdition to produkt, który łączy jakość wykonania z nieprzeciętną estetyką. Marka Hansgrohe od lat znana jest z najwyższej klasy armatury, co stoi za solidnością i trwałością oferowanych produktów. Bateria umywalkowa 47062330 to doskonały wybór dla osób ceniących sobie nie tylko nowoczesny, ale także ponadczasowy design. Zainwestuj w produkt, który podniesie standardy Twojej łazienki i pozwoli Ci cieszyć się luksusem na co dzień.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: Hansgrohe Deutschland Vertriebs GmbH - więcej
Producent
Hansgrohe Deutschland Vertriebs GmbH
Adres: Auestr. 5-9
Kod pocztowy: 77761
Miasto: Schiltach
Kraj: Deutschland

Podmiot odpowiedzialny
Hansgrohe SE
Adres: ul. Koszykowa 65
Kod pocztowy: 00-667
Miasto: Warszawa
Kraj: Polska
Adres email: [email protected]
Numer telefonu: +48222591400
 



Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.

Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.

Więcej informacji
Kolorczarny chrom polerowany
ProducentHansgrohe
Kod EAN4059625202128
Dostępnośćprodukt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy
To Top