Villeroy & Boch Skyla bateria umywalkowa czarny mat TVW116002000K5
Bateria umywalkowa stojąca Villeroy & Boch Skyla czarny mat, z technologią AquaSmart, AirPlus i ColdStart. Montaż na 1 otwór, głowica ceramiczna, brak zestawu odpływowego w zestawie.
Bateria umywalkowa stojąca Villeroy & Boch Skyla w wykończeniu czarny mat to eleganckie, nowoczesne rozwiązanie dla łazienek, w których liczy się design, trwałość i wygoda użytkowania. Wykonana z solidnego mosiądzu i pokryta wysokiej jakości matową powłoką, jest odporna na zarysowania i łatwa do utrzymania w czystości, zachowując swój luksusowy wygląd przez lata.
Wyposażona w technologię AquaSmart, pozwala zmniejszyć zużycie wody bez kompromisu w komforcie, a system AirPlus wzbogaca strumień o powietrze, dzięki czemu jest on pełny i miękki. Funkcja ColdStart ogranicza niepotrzebne zużycie energii, uruchamiając baterię w trybie zimnej wody. SmartPressure zapewnia stały przepływ niezależnie od wahań ciśnienia, a precyzyjna głowica ceramiczna gwarantuje płynną regulację temperatury i strumienia.
Bateria przeznaczona jest do montażu na umywalce z jednym otworem. Brak zestawu odpływowego w komplecie umożliwia indywidualny dobór akcesoriów – znajdziesz je w sekcji akcesoria łazienkowe.
Sprawdź nasze poradniki:
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
Kolor | czarny mat |
---|---|
komplet odpływowy | bez kompletu odpływowego |
Sposób montażu | stojący |
Producent | Villeroy&Boch |
Serie | Skyla |
Kraj pochodzenia | Niemcy |
Kod EAN | 4065467565253 |
Dostępność | przewidywany termin wysyłki : 7-10 dni roboczych |