Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 07.10.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową w dniach od 10.10.2020- 17.10.2020, firma Studio Wnętrz będzie zamknięta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy może być w tym czasie utrudniony. Odpowiedzi na Państwa wiadomości udzielimy po przerwie.Wszystkie zamówienia złożone od dnia 08.10.2020 będą wysyłane po 20 października

KABINY PRYSZNICOWE

Podstawowym aspektem aranżacji każdej łazienki jest zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i komfortu użytkowania przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej estetyki oraz uwzględnieniu obowiązujących trendów wnętrzarskich. Tradycyjne wanny, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, coraz częściej zastępowane są przez nowoczesne kabiny prysznicowe. W naszym sklepie znajdą Państwo szereg rozwiązań, będących w stanie sprostać nawet najbardziej niestandardowym oczekiwaniom.

Co wyróżnia nowoczesne kabiny prysznicowe?

Nowoczesne kabiny prysznicowe stanowią perfekcyjne połączenie elegancji i funkcjonalności. Stylowy design uzyskuje się łącząc wysokiej jakości szkło hartowane z chromowanymi profilami. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii produkcyjnych, nie ma w zasadzie ograniczeń co do kształtu kabin - oprócz tradycyjnych kabin kwadratowych i półokrągłych, w naszej ofercie znajdą Państwo również kabiny niestandardowe, np. owalne czy pięciokątne, a także parawany nawannowe. Pozwala to na dobranie optymalnego rozwiązania do każdego wnętrza.

Szklane kabiny prysznicowe do każdego wnętrza

Doskonałe właściwości użytkowe szkła hartowanego sprawiają, że jest ono obecnie najchętniej wykorzystywanym materiałem do produkcji kabin prysznicowych. Poddane procesowi hartowanie szkło charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami wytrzymałościowymi oraz odpornością na nagłe zmiany temperatury - nie bez powodu nazywane jest szkłem bezpiecznym. Jest też materiałem niezwykle eleganckim, zapewniającym stylowy wygląd każdej łazience. W zależności od potrzeb wynikających z kształtu i sposobu montażu kabiny, stosuje się szkło hartowane o różnej grubości, co zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu specjalnych powłok hydrofobowych, które zapobiegają powstawaniu zacieków i osadzaniu się brudu, nowoczesne kabiny szklane są niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości. Wszystkie te cechy sprawiają, że szklane kabiny prysznicowe coraz bardziej wypierają z rynku te wykonane z akrylu czy innych tworzyw sztucznych.

Kabiny prysznicowe na wymiar

Niestandardowe wnętrza wymagają często niestandardowych rozwiązań. Niewielki rozmiary łazienki, jej nietypowy kształt lub umiejscowienie (np. na poddaszu, co wiąże się z występowaniem skosów), mogą powodować trudności w wyborze odpowiedniej kabiny prysznicowej. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem są kabiny prysznicowe na wymiar. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na zaprojektowanie odpowiedniej kabiny do każdego, nawet najbardziej skomplikowanego wnętrza.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne kabiny prysznicowe renomowanych producentów. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z eleganckim designem.

 

Produktów od 1 do 9 z 725

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 9 z 725

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący