AXOR Showers/Front Głowica prysznicowa 240 2jet z ramieniem prysznicowym 26021820
Cechy artykułu
- składa się z: głowica prysznicowa, ramię prysznicowe
- wielkość głowicy: 279 mm
- rodzaj strumienia: Rain, RainAir
- natężenie przepływu strumienia Rain (przy 3 bar): 15 l/min
- natężenie przepływu strumienia RainAir (przy 3 bar): 15 l/min
- działa prawidłowo od: 8 l/min
- maksymalne natężenie przepływu przy 3 barach: 15 l/min
- zmiana strumienia {n}
- głowica prysznicowa z regulowanym kątem
- materiał tarczy strumieniowej: metal
- możliwość demontażu tarczy strumieniowej do czyszczenia
- długość ramienia prysznicowego: 400 mm
- pozioma regulacja w zakresie 150°
- montaż: ściana
- przyłącze gwintowane: G ½
- nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody
AXOR Showers/Front Głowica prysznicowa 240 2jet z ramieniem prysznicowym 26021820 to produkt, który wyróżnia się nie tylko nowoczesnym designem, ale również funkcjonalnością, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji głowicy, użytkownicy mogą cieszyć się niezrównanym komfortem podczas korzystania z prysznica. Wysoka jakość wykończenia oraz zastosowanie innowacyjnych materiałów sprawiają, że produkt ten nie tylko doskonale wygląda, ale również charakteryzuje się dużą trwałością.
Jednym z kluczowych atutów głowicy prysznicowej AXOR z dwoma rodzajami strumienia jest możliwość wyboru między delikatnym deszczem a intensywnym strumieniem, co pozwala na dostosowanie doświadczenia prysznicowego do indywidualnych preferencji. Obsługa tego innowacyjnego systemu jest niezwykle prosta i intuicyjna, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno dla miłośników relaksujących kąpieli, jak i osób preferujących szybkie odświeżenie. Elastyczność w wyborze strumienia sprawia, że każda kąpiel staje się wyjątkową chwilą relaksu.
Głowica prysznicowa 240 2jet została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu komfortu użytkownika. Ramię prysznicowe o długości 260 mm gwarantuje optymalne umiejscowienie głowicy, co pozwala na wygodne korzystanie z prysznica w każdej pozycji. Dodatkowo, zastosowane technologie w zakresie oszczędzania wody nie tylko obniżają rachunki za wodę, ale również wspierają ekologiczne podejście do użytkowania zasobów naturalnych. Oszczędność wody idzie w parze z wydajnością, co czyni ten produkt idealnym wyborem dla osób dbających o środowisko.
AXOR Showers/Front Głowica prysznicowa 240 2jet z ramieniem prysznicowym 26021820 to nie tylko elegancki dodatek do każdej łazienki, ale także urządzenie, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Inwestując w tę głowicę prysznicową, zyskujesz pewność, że stworzysz przestrzeń, w której komfort, jakość i estetyka idą w parze. Nie czekaj, aby doświadczyć relaksu i luksusu na co dzień – wybierz AXOR Showers i ciesz się każdym prysznicem!
Hansgrohe Deutschland Vertriebs GmbH
Adres: Auestr. 5-9
Kod pocztowy: 77761
Miasto: Schiltach
Kraj: Deutschland
Podmiot odpowiedzialny
Hansgrohe SE
Adres: ul. Koszykowa 65
Kod pocztowy: 00-667
Miasto: Warszawa
Kraj: Polska
Adres email: [email protected]
Numer telefonu: +48222591400
Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.
Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.
Kolor | nikiel szczotkowany |
---|---|
Producent | Hansgrohe |
Kraj pochodzenia | Niemcy |
Kod EAN | 4011097836577 |
Dostępność | przewidywany termin wysyłki : 14-21 dni roboczych |