Czas dostawy:
-
produkt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy

AXOR ShowerComposition Moduł głowicy prysznicowej 250/250 2jet z prysznicem na ramiona 12594950

23 062,50 zł

Cechy artykułu

  • składa się z: głowica prysznicowa, prysznic na ramiona
  • wielkość: 250 x 250 mm
  • długość ramienia prysznicowego: 370 mm
  • zasięg: 488 mm
  • rodzaj strumienia głowicy prysznicowej: PowderRain, Intense PowderRain
  • natężenie przepływu strumienia PowderRain (przy 3 bar): 12,7 l/min
  • natężenie przepływu strumienia Intense PowderRain (przy 3 bar): 10,1 l/min
  • materiał tarczy strumieniowej: metal
  • rodzaj strumienia dyszy bocznej: PowderRain
  • maksymalne natężenie przepływu przy 3 barach: 21,6 l/min
  • min. ciśnienie robocze: 1 bar
  • maks. ciśnienie robocze: 6 bar
  • typ przyłącza: zestaw podstawowy

AXOR ShowerComposition Moduł głowicy prysznicowej 250/250 2jet z prysznicem na ramiona to innowacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących elegancji i funkcjonalności w codziennej pielęgnacji. Wykonany przez renomowaną markę Hansgrohe, moduł ten łączy w sobie nowoczesny design oraz najnowsze technologie, które podnoszą komfort korzystania z prysznica. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz zaawansowanej technologii, produkt zapewnia długotrwałe użytkowanie, zachowując estetyczny wygląd na długie lata. Jego kompaktowe wymiary 250/250 mm sprawiają, że idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń, nadając jej elegancki charakter.

Jednym z kluczowych atutów AXOR ShowerComposition jest funkcja 2jet, która umożliwia wybór między dwoma różnymi strumieniami wody. Użytkownicy mogą cieszyć się relaksującym prysznicem zarówno w trybie deszczowym, jak i masującym, dostosowując doświadczenia do swoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, prysznic na ramiona, będący integralną częścią zestawu, umożliwia łatwy dostęp do strumienia wody, co sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się prawdziwą przyjemnością. Mimo że produkt oferuje zaawansowane funkcje, jego obsługa jest niezwykle intuicyjna, co czyni go idealnym wyborem dla każdego użytkownika.

Moduł głowicy prysznicowej AXOR ShowerComposition to nie tylko funkcjonalność, ale również efektywność energetyczna. Produkt został zaprojektowany z myślą o oszczędzaniu wody, co przyczynia się do ochrony środowiska oraz obniżenia rachunków za wodę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, użytkownicy mogą cieszyć się pełnym przepływem wody, minimalizując jednocześnie jej zużycie. Decydując się na zakup AXOR ShowerComposition, inwestujesz w jakość i luksus, który przekłada się na komfort i satysfakcję użytkowania. Wybierz produkt, który odmieni Twoje codzienne rytuały kąpielowe, czyniąc je bardziej luksusowymi i relaksującymi.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: Hansgrohe Deutschland Vertriebs GmbH - więcej
Producent
Hansgrohe Deutschland Vertriebs GmbH
Adres: Auestr. 5-9
Kod pocztowy: 77761
Miasto: Schiltach
Kraj: Deutschland

Podmiot odpowiedzialny
Hansgrohe SE
Adres: ul. Koszykowa 65
Kod pocztowy: 00-667
Miasto: Warszawa
Kraj: Polska
Adres email: [email protected]
Numer telefonu: +48222591400
 



Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.

Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.

Więcej informacji
Kolormosiądz szczotkowany
ProducentHansgrohe
Kod EAN4059625499771
Dostępnośćprodukt pod zamówienie / wyślij e-mail w sprawie terminu dostawy
To Top