Citterio

Desc

4 elementów

na stronę
Desc

4 elementów

na stronę

Kategoria: Geberit Citterio - Ceramika Łazienkowa w Łazienkach Szydłowski

Geberit Citterio: Ekskluzywny Design i Wyjątkowa Jakość

Luksusowy Design od Antonio Citterio

Geberit Citterio to designerska linia ceramiki łazienkowej, która łączy w sobie nietypowe kształty i specjalne materiały, tworząc niezwykłą oryginalność i ponadczasową elegancję. Stworzona przez znanego włoskiego architekta i projektanta Antonio Citterio, seria ta harmonijnie zestawia kontrastowe rozwiązania wzornicze, odzwierciedlając unikalne projekty z najwyższej półki.

Umywalki Geberit Citterio

Umywalki z tej serii to uosobienie prostej, ponadczasowej elegancji, charakterystycznej dla włoskiego wzornictwa. Wykonane z wysokiej jakości szkliwa KeraTect®, posiadają symetryczne linie otaczające delikatnie zaokrąglone misy, które zapewniają dużą przestrzeń użytkową. Idealnie zaprojektowane i specjalnie opracowane ceramiczne płytki antyosadowe płynnie integrują się z kształtem misek. Bez otworów przelewowych, umywalki wykorzystują opatentowany zestaw odpływowo-przelewowy Geberit Clou, co pozwala zachować ich nienaganną estetykę.

Meble Łazienkowe Geberit Citterio

Meble łazienkowe z serii Geberit Citterio uzupełniają purystyczną, organiczną elegancję ceramiki łazienkowej. Wykończenie szafek podumywalkowych jest unikalne, tak jak ich użytkownik. Wysokiej jakości szklane blaty w kolorze frontów szafek dodają meblom dodatkowego blasku. Drewno i szkło współgrają ze sobą w fascynujący, elegancki sposób, a uchwyty drzwiowe w modnym szampańskim odcieniu wieńczą całościowy efekt.

Miski WC i Bidety Geberit Citterio

Zaokrąglone, płynne kształty misek bezkołnierzowych Rimfree® i bidetów z serii Geberit Citterio idealnie wpisują się w jej założenia wzornicze. Łączą w sobie wizualną wyrazistość i funkcjonalną czystość. Miski WC posiadają kryte mocowania ścienne i podłogowe, mechanizm wolnego opadania oraz są dostosowane do oszczędnego spłukiwania, zapewniając wolną przestrzeń pod miską wiszącą.

To Top