iCon

Desc

Produkty 1-9 z 110

na stronę
Desc

Produkty 1-9 z 110

na stronę

Geberit iCon: Funkcjonalny i Wszechstronny Design Łazienkowy

Linijny Design i Elastyczność

Seria łazienkowa Geberit iCon charakteryzuje się wyrazistymi liniami i elastycznością, oferując szeroką gamę ceramiki i mebli łazienkowych w nowoczesnym stylu. Ta wszechstronna seria umożliwia maksymalną swobodę projektowania, idealna dla osób ceniących prostotę i funkcjonalność w aranżacji łazienki.

Umywalki Geberit iCon

Umywalki Geberit iCon wyróżniają się wyrazistymi, geometrycznymi liniami zewnętrznych krawędzi, co nadaje im nowoczesny i elegancki wygląd. Są dostępne w trzech wersjach: standardowej wysokości 9 cm, LightRim o wysokości krawędzi 5,5 cm oraz SlimRim o wysokości zaledwie 1,5 cm. Seria obejmuje także skrócone, kompaktowe modele oraz umywalki z szerokimi półkami bocznymi i podwójne. Dzięki kompaktowym odpływom Geberit, w szafkach pod umywalkami powstaje dodatkowe miejsce, eliminując konieczność wycięcia na syfon.

Geberit iCon Rimfree®

Ceramiczne miski WC Geberit iCon Rimfree® są wyjątkowo łatwe do czyszczenia dzięki braku kołnierza wewnętrznego. Innowacyjny dystrybutor spłukujący z tworzywa sztucznego umożliwia precyzyjne spłukiwanie i jest łatwy do czyszczenia oraz usuwania kamienia. Technologia Rimfree® sprawia, że owalna wisząca miska WC jest nie tylko estetyczna, ale także higieniczna i łatwa w utrzymaniu.

Meble Łazienkowe Geberit iCon

Modułowe meble łazienkowe Geberit iCon oferują różnorodność w aranżacji przestrzeni. Wyposażone w mechanizmy cichego domykania SoftClosing, można je otwierać za pomocą krawędzi do chwytania lub mechanizmu push-to-open. Modułowe połączenia mebli umożliwiają tworzenie niepowtarzalnych aranżacji, zarówno symetrycznych, jak i asymetrycznych, dostosowanych do każdej łazienki.

Harmonia z Lustrami Geberit Option Plus

Seria iCon doskonale komponuje się z podświetlanymi lustrami i szafkami z lustrem z gamy Geberit Option i Geberit Option Plus. Lustrzane szafki z listwami LED i funkcją zapobiegania zaparowaniu lustra dodają łazience funkcjonalności i nowoczesności, a przyciemniane oświetlenie zapewnia dodatkowy komfort.

To Top