Ambis

Desc

2 elementów

na stronę
 1. BLANCO ALTA AMBIS-S bateria kuchenna stal szlachetna szczotkowana 523119
  BLANCO ALTA AMBIS-S bateria kuchenna stal szlachetna szczotkowana...
  1 150,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 160,00 zł
 2. BLANCO ALTA AMBIS bateria kuchenna stal szlachetna szczotkowana 523118
  BLANCO ALTA AMBIS bateria kuchenna stal szlachetna szczotkowana 5...
  963,00 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 967,00 zł
Desc

2 elementów

na stronę

Bateria mieszakowa z serii Ambis Design BLANCO zachwyca imponującym wzornictwem, które cechuje ponadczasowa symetria i proste linie. Wykonana z solidnej stali szlachetnej, ta wysokiej jakości bateria jest przeznaczona do intensywnego użytkowania, zapewniając niezawodność na lata. Powierzchnie szczotkowane promieniowo nadają całości wyrafinowany wygląd, jednocześnie zapewniając przyjemny w dotyku materiał.

BLANCO Ambis Design to nie tylko estetyka, ale także praktyczność. Dzięki gniazdku z wysokimi wylewkami, zapewnia dużo miejsca na ruch, a obsługa dźwigni ułatwia planowanie ustawienia zlewozmywaka nawet tuż przy ścianie, bez utrudniania obsługi. Dodatkowo, możliwość umieszczenia baterii w różnych miejscach na zlewozmywaku gwarantuje szybki dostęp i ergonomiczny komfort zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych.

Wersja Ambis-S posiada przedłużoną wylewkę, a natrysk można łatwo regulować za pomocą przycisku od strumienia perlistego do szerokiego strumienia. Ta wysokiej jakości bateria mieszakowa doskonale komponuje się z nowoczesną kuchnią, nadając jej wrażenie czystości i porządku.

To Top