ShowerSelect

Desc

Produkty 1-9 z 137

na stronę
Desc

Produkty 1-9 z 137

na stronę

ShowerSelect to wygodny sposób na sterowanie przyjemnością kąpieli pod prysznicem. Przełączaj strumień wody za dotknięciem przycisku - prosto i wygodnie. Niezależnie od tego, czy chcesz precyzyjnie uruchamiać i zatrzymywać strumień wody, czy wygodnie przełączać pomiędzy głowicą i główką prysznicową, ShowerSelect oferuje ultranowoczesne sterowanie wodą.

Eleganckie termostaty podtynkowe i baterie są dostępne w różnych wariantach, pasujących do każdej aranżacji, każdego gustu i stylu kąpieli pod prysznicem. Wzornictwo dostępne jest w kanciastej i okrągłej stylistyce, w wersji chrom i ze szklaną powierzchnią w kolorze białym lub czarnym. Montaż ShowerSelect jest prosty dzięki sprawdzonemu elementowi podtynkowemu iBox universal.

Intuicyjne przyciski Select z czytelnymi i nieścieralnymi symbolami ułatwiają obsługę. Termostat ShowerSelect dla dwóch źródeł wody został wyróżniony wieloma nagrodami za swoje wyróżniające się wzornictwo bez barier. To właściwy system sterowania prysznicowego dla wszystkich, którzy projektują łazienkę międzypokoleniową.

Za pomocą ShowerSelect zaprojektujesz swoją strefę prysznica w łazience, wybierając odbiornik prysznicowy i dostosowując go do swoich potrzeb. Produkty linii ShowerSelect wymagają fachowej instalacji, dlatego zalecamy powierzenie montażu profesjonalnemu instalatorowi.

To Top