Czas dostawy:
-
w magazynie

HANSGROHE Pulsify S deszczownica 260 2jet bez EcoSmart,chrom 24150000

1 754,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 755,00 zł

Głowica prysznicowa HANSGROHE Pulsify 260 2jet to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia niezwykłą przyjemność podczas korzystania z prysznica. W zestawie znajduje się głowica prysznicowa oraz przyłącze ścienne, natomiast element montażowy jest dostępny jako opcjonalne dodatkowe wyposażenie.

Głowica ma imponujący rozmiar wynoszący 260 mm, co zapewnia szeroki obszar działania strumienia wody. Możesz wybierać między dwoma rodzajami strumienia: PowderRain oraz Intense PowderRain, co pozwala dostosować prysznic do swoich preferencji.

Głowica jest wyposażona w przegub kulowy, który umożliwia regulację kąta strumienia, co pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie prysznica do swoich potrzeb.

Przy ciśnieniu 3 barów, głowica osiąga imponujący przepływ wody wynoszący 11,3 litrów na minutę, zapewniając obfity strumień. Szczególnie warto zwrócić uwagę na przepływ PowderRain, który również wynosi 11,3 litrów na minutę i dostarcza delikatny i relaksujący strumień wody.

Tarcza strumieniowa głowicy jest w kolorze grafitowym, co nadaje jej elegancji i nowoczesności. Głowica wykonana jest z trwałego tworzywa, a dzięki możliwości demontażu, jest łatwa do czyszczenia, co ułatwia utrzymanie jej w doskonałym stanie.

HANSGROHE Pulsify 260 2jet to doskonały wybór, jeśli szukasz prysznicowej głowicy, która łączy w sobie wydajność, funkcjonalność i nowoczesny design, zapewniając przy tym komfort podczas codziennych kąpieli.

Więcej informacji
ProducentHansgrohe
Kraj pochodzeniaNiemcy
Dostępnośćw magazynie
To Top