Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 10.08.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

VILLEROY&BOCH Viclean U+ deska sedesowa myjąca biała V01EU801 + Oferta do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 12 400,00 zł

Promocyjna cena 8 620,00 zł

VILLEROY&BOCH Viclean U+ deska sedesowa myjąca biała V01EU801 + Oferta do wyczerpania zapasów

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

ViClean-U + firmy Villeroy & Boch oferuje wszystkie funkcje natrysku w jednym produkcie. Bezrantowa toaleta myjąca z ukrytym przyłączem wody zapewnia dobre samopoczucie podczas wizyty w łazience. Pozycję i siłę natrysku oraz temperaturę wody można dostosować do własnych upodobań. Dzięki temu można cieszyć się doskonałą higieną intymną za każdym razem.

Nowoczesna technologia Air na dyszy natrysku dla maksymalnego komfortu
Funkcja masażu pulsacyjnym natryskiem wody zapewnia dokładne mycie
Pięciostopniowa regulacja temperatury wody, siły i pozycji natrysku

Automatyczne lub zdalne otwieranie i zamykanie pokrywy. Spersonalizowane profile użytkowników dla natrysku ze strumieniem wody do mycia tylnej i przedniej okolicy intymnej można zapisywać i uruchamiać jednym przyciskiem. Ponadto toaleta z funkcją bidetu jest wyposażona w podgrzewaną deskę sedesową z kilkustopniową regulacją temperatury, funkcję automatycznego pochłaniania nieprzyjemnych zapachów oraz suszarkę z ciepłym powietrzem. Bezrantowe wzornictwo jest szczególnie łatwe w czyszczeniu.

W zestawie z pilotem do wygodnego zdalnego sterowania
Z podgrzewaną deską sedesową: pięciostopniowa regulacja temperatury
Z oświetleniem nocnym, funkcją automatycznego pochłaniania nieprzyjemnych zapachów oraz automatycznym otwieraniem i zamykaniem deski sedesowej
Dwa indywidualnie regulowane profile użytkownika

- wymiary: 392 x 134 x 574 mm
- 220-240 V AC/50Hz
- z pilotem
- z wężem przyłączeniowym do wody dla zaworu kątowego 1/2" x 3/8"
- dołączone elementy mocujące
- ukryte przyłącza
- kolor: biały

Szczegóły

ViClean-U + firmy Villeroy & Boch oferuje wszystkie funkcje natrysku w jednym produkcie. Bezrantowa toaleta myjąca z ukrytym przyłączem wody zapewnia dobre samopoczucie podczas wizyty w łazience. Pozycję i siłę natrysku oraz temperaturę wody można dostosować do własnych upodobań. Dzięki temu można cieszyć się doskonałą higieną intymną za każdym razem. Nowoczesna technologia Air na dyszy natrysku dla maksymalnego komfortu Funkcja masażu pulsacyjnym natryskiem wody zapewnia dokładne mycie Pięciostopniowa regulacja temperatury wody, siły i pozycji natrysku Automatyczne lub zdalne otwieranie i zamykanie pokrywy. Spersonalizowane profile użytkowników dla natrysku ze strumieniem wody do mycia tylnej i przedniej okolicy intymnej można zapisywać i uruchamiać jednym przyciskiem. Ponadto toaleta z funkcją bidetu jest wyposażona w podgrzewaną deskę sedesową z kilkustopniową regulacją temperatury, funkcję automatycznego pochłaniania nieprzyjemnych zapachów oraz suszarkę z ciepłym powietrzem. Bezrantowe wzornictwo jest szczególnie łatwe w czyszczeniu. W zestawie z pilotem do wygodnego zdalnego sterowania Z podgrzewaną deską sedesową: pięciostopniowa regulacja temperatury Z oświetleniem nocnym, funkcją automatycznego pochłaniania nieprzyjemnych zapachów oraz automatycznym otwieraniem i zamykaniem deski sedesowej Dwa indywidualnie regulowane profile użytkownika - wymiary: 392 x 134 x 574 mm - 220-240 V AC/50Hz - z pilotem - z wężem przyłączeniowym do wody dla zaworu kątowego 1/2" x 3/8" - dołączone elementy mocujące - ukryte przyłącza - kolor: biały

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Villeroy&Boch
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.