Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

TECE Planus Mechanizm spłukujący elektronicznie 9242354

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 1 660,00 zł

Promocyjna cena 1 154,00 zł

TECE Planus Mechanizm spłukujący elektronicznie 9242354

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Planus Mechanizm spłukujący elektronicznie stal szlachetna, dostępny takze biały oraz stal chromowa połysk.
Do pisuaru zasilany bateryjnie 6V

Szczegóły

Planus Mechanizm spłukujący elektronicznie stal szlachetna, dostępny takze biały oraz stal chromowa połysk. Do pisuaru zasilany bateryjnie 6V

Informacje dodatkowe

Kolor Nie
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Tece
klasa energetyczna Nie



Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.