W dniach 15 do 18 października nasze biuro jest nieczynne , w tych dniach kontakt telefoniczny będzie nie możliwy .Wszystkie zamówienia oraz zapytania będą opracowywane w dniu 21 pażdziernika , za niedogodność przepraszamy .

TECE Loop Przycisk spłukujący ze szkła do pisuaru, szkło zielone-przycisk chrom błyszczący 9242653 +

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 768,00 zł

Promocyjna cena 493,00 zł

TECE Loop Przycisk spłukujący ze szkła do pisuaru, szkło zielone-przycisk chrom błyszczący 9242653 +

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Loop Przycisk spłukujący ze szkła do pisuaru, szkło zielone-przycisk chrom błyszczący (na załączonym obrazku przycisk biały)
TECEloop to wielostronny program przycisków spłuczek do WC i pisuaru. Zarówno w odniesieniu do wyglądu, jak i wymiarów przyciski te zostały zredukowane do minimum. TECEloop łączy jasną, ponadczasową formę w niepowtarzalnej precyzji z najwyższą estetyką materiału oraz prostą, intuicyjną obsługą.
Podstawowa wersja przycisku TECEloop posiada zaślepkę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wypukłe przyciski. Dostępna jest w kolorze białym, białym antibac, pergamon, matowym chromowym i błyszczącym chromowym. Podczas montażu przycisk jest umieszczany w zwykły sposób na ścianie, jednak ze względu na wysokość montażową wynoszącą 6 mm jest on szczególnie płaski. Gładkie powierzchnie są łatwe w czyszczeniu.
Montaż jest bardzo prosty dzięki ramie na płytki z regulacją głębokości. Wysokiej jakości szklana powierzchnia w elegancki i dyskretny sposób integruje się z strukturą przestrzenną łazienki

Szczegóły

Loop Przycisk spłukujący ze szkła do pisuaru, szkło zielone-przycisk chrom błyszczący (na załączonym obrazku przycisk biały) TECEloop to wielostronny program przycisków spłuczek do WC i pisuaru. Zarówno w odniesieniu do wyglądu, jak i wymiarów przyciski te zostały zredukowane do minimum. TECEloop łączy jasną, ponadczasową formę w niepowtarzalnej precyzji z najwyższą estetyką materiału oraz prostą, intuicyjną obsługą. Podstawowa wersja przycisku TECEloop posiada zaślepkę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wypukłe przyciski. Dostępna jest w kolorze białym, białym antibac, pergamon, matowym chromowym i błyszczącym chromowym. Podczas montażu przycisk jest umieszczany w zwykły sposób na ścianie, jednak ze względu na wysokość montażową wynoszącą 6 mm jest on szczególnie płaski. Gładkie powierzchnie są łatwe w czyszczeniu. Montaż jest bardzo prosty dzięki ramie na płytki z regulacją głębokości. Wysokiej jakości szklana powierzchnia w elegancki i dyskretny sposób integruje się z strukturą przestrzenną łazienki

Informacje dodatkowe

Wymiary Nie
Producent TeceDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.