Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

TECE Loop Przycisk spłukujący szkło białe - przyciski białe 9240650 +

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 532,00 zł

Promocyjna cena 350,00 zł

TECE Loop Przycisk spłukujący szkło białe - przyciski białe 9240650 +

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Loop Przycisk spłukujący ze szkła, szkło białe-przyciski białe
TECEloop to wielostronny program przycisków spłuczek do WC i pisuaru. Zarówno w odniesieniu do wyglądu, jak i wymiarów przyciski te zostały zredukowane do minimum. TECEloop łączy jasną, ponadczasową formę w niepowtarzalnej precyzji z najwyższą estetyką materiału oraz prostą, intuicyjną obsługą.
Podstawowa wersja przycisku TECEloop posiada zaślepkę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wypukłe przyciski. Dostępna jest w kolorze białym, białym antibac, pergamon, matowym chromowym i błyszczącym chromowym. Podczas montażu przycisk jest umieszczany w zwykły sposób na ścianie, jednak ze względu na wysokość montażową wynoszącą 6 mm jest on szczególnie płaski. Gładkie powierzchnie są łatwe w czyszczeniu.
Montaż jest bardzo prosty dzięki ramie na płytki z regulacją głębokości. Wysokiej jakości szklana powierzchnia w elegancki i dyskretny sposób integruje się z strukturą przestrzenną łazienki

Szczegóły

Loop Przycisk spłukujący ze szkła, szkło białe-przyciski białe TECEloop to wielostronny program przycisków spłuczek do WC i pisuaru. Zarówno w odniesieniu do wyglądu, jak i wymiarów przyciski te zostały zredukowane do minimum. TECEloop łączy jasną, ponadczasową formę w niepowtarzalnej precyzji z najwyższą estetyką materiału oraz prostą, intuicyjną obsługą. Podstawowa wersja przycisku TECEloop posiada zaślepkę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wypukłe przyciski. Dostępna jest w kolorze białym, białym antibac, pergamon, matowym chromowym i błyszczącym chromowym. Podczas montażu przycisk jest umieszczany w zwykły sposób na ścianie, jednak ze względu na wysokość montażową wynoszącą 6 mm jest on szczególnie płaski. Gładkie powierzchnie są łatwe w czyszczeniu. Montaż jest bardzo prosty dzięki ramie na płytki z regulacją głębokości. Wysokiej jakości szklana powierzchnia w elegancki i dyskretny sposób integruje się z strukturą przestrzenną łazienki

Informacje dodatkowe

Kolor szkło białe - przyciski białe
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Tece
klasa energetyczna Nie



Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.