Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

TECE Ambia Przycisk spłukujący biały antybakteryjny 9240140

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 157,00 zł

Promocyjna cena 110,00 zł

TECE Ambia Przycisk spłukujący biały antybakteryjny 9240140

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Ambia Przycisk spłukujący biały antybakteryjny
Specjalnie dla spłuczek TECE opracowano program przycisków uruchamiających. Nowe przyciski spłuczki są dostępne w technice spłukiwania jedną i dwoma ilościami wody.
Wszystkie przyciski można instalować od góry lub od przodu.
Uniwersalna i neutralna forma przycisków pasuje do każdej łazienki.
Modne, estetyczne niewielkie wymiary.
Podwójne odbojniki gumowe zapobiegają nieprzyjemnym dźwiękom.
Silny i niezawodny mechanizm spłukujący.

Szczegóły

Ambia Przycisk spłukujący biały antybakteryjny Specjalnie dla spłuczek TECE opracowano program przycisków uruchamiających. Nowe przyciski spłuczki są dostępne w technice spłukiwania jedną i dwoma ilościami wody. Wszystkie przyciski można instalować od góry lub od przodu. Uniwersalna i neutralna forma przycisków pasuje do każdej łazienki. Modne, estetyczne niewielkie wymiary. Podwójne odbojniki gumowe zapobiegają nieprzyjemnym dźwiękom. Silny i niezawodny mechanizm spłukujący.

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Tece
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.