TECE Ambia Przycisk spłuczki podtynkowej chrom matowy 9240125 +

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 194,00 zł

Promocyjna cena 115,00 zł

TECE Ambia Przycisk spłuczki podtynkowej  chrom matowy 9240125 +

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

AMBIA Przycisk spłuczki podtynkowej chrom matowy
Specjalnie dla spłuczek TECE opracowano program przycisków uruchamiających. Nowe przyciski spłuczki są dostępne w technice spłukiwania jedną i dwoma ilościami wody.
Wszystkie przyciski można instalować od góry lub od przodu.
Uniwersalna i neutralna forma przycisków pasuje do każdej łazienki.
Modne, estetyczne niewielkie wymiary.
Podwójne odbojniki gumowe zapobiegają nieprzyjemnym dźwiękom.
Silny i niezawodny mechanizm spłukujący.

Szczegóły

AMBIA Przycisk spłuczki podtynkowej chrom matowy Specjalnie dla spłuczek TECE opracowano program przycisków uruchamiających. Nowe przyciski spłuczki są dostępne w technice spłukiwania jedną i dwoma ilościami wody. Wszystkie przyciski można instalować od góry lub od przodu. Uniwersalna i neutralna forma przycisków pasuje do każdej łazienki. Modne, estetyczne niewielkie wymiary. Podwójne odbojniki gumowe zapobiegają nieprzyjemnym dźwiękom. Silny i niezawodny mechanizm spłukujący.

Informacje dodatkowe

Wymiary Nie
Producent TeceDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.