Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 07.10.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

Systemy Higieny Intymnej

Jeszcze praktyczniejsza toaleta w Twojej łazience

Większości z nas wybór urządzeń do swojej toalety nie wydaje się skomplikowany. Toaleta to stosunkowo proste urządzenie, z którego korzystać umie każdy z nas i przy którym nie ma zbyt wielu możliwości dopasowania ich do swoich preferencji. Okazuje się, że takie myślenie jest błędne, ponieważ można sprawić, że toaleta będzie jeszcze bardziej funkcjonalna. W jaki sposób? Sprawdź toalety myjące Geberit oraz inne urządzenia WC z funkcją higieny intymnej dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Toalety myjące Geberit, Grohe, Duravit i inne

Toaleta myjąca wciąż nie jest jeszcze najpopularniejszym rozwiązaniem w naszej części świata. Warto jednak zapoznać się z jej możliwościami i zaletami. Wielu z naszych klientów, którzy choć raz skorzystali z urządzenia WC z funkcją higieny intymnej, nie chciało nigdy więcej korzystać w swojej domowej łazience z tradycyjnych toalet. W tym zakresie możemy zaoferować wyposażenie renomowanych firm, w tym toalety myjące Geberit, Grohe, czy Duravit, a więc uznanych marek, których nie trzeba przedstawiać nikomu, kto kupował kiedykolwiek wyposażenie do swojej toalety lub łazienki. Na czym polega fenomen toalety myjącej? To urządzenie, które zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania, taki, jakiego nie da żadna inna toaleta. Jest to rozwiązanie gwarantujące użytkownikowi maksymalny poziom higieny intymnej po każdej toalecie. Pielęgnacja naszego ciała, szczególnie w narażonych chociażby na bakterie miejscach intymnych jest przecież niezwykle ważna – okazuje się, że w higienie tej może pomóc Ci sama toaleta. Jednym przyciskiem możesz uruchomić strumień wody, dzięki któremu poczujesz komfort i świeżość po każdej wizycie w toalecie. Oprócz tego warto podkreślić, że są to urządzenia bardzo dyskretne, wizualnie nieróżniące się drastycznie od tradycyjnej toalety. Pozornie prosta, znana wszystkim z nas toaleta może więc odmienić Twoje myślenie o higienie intymnej i komforcie, jaki możesz zapewnić sobie w swojej łazience.

Zobacz dostępne u nas urządzenia

Jeśli chcesz skorzystać z tych ultrawygodnych systemów i zainstalować urządzenia WC z funkcją higieny intymnej w swojej toalecie, wszystko, czego pod tym względem potrzebujesz, odnajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych propozycji urządzeń, które sprawią, że codziennie wykonywane czynności będą łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

Produktów od 1 do 9 z 32

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 9 z 32

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ustaw kierunek malejący