GRZEJNIKI

W tej kategorii znajdują się grzejniki łazienkowe w bardzo eleganckim wydaniu. Te klasyczne i stylowe grzejniki mają bardzo prostą konstrukcję i w stylowy sposób zapewnią ciepło w Twojej łazience przy zachowaniu ładnego i efektownego wyglądu. Elementy są dostępne w wersji na zamówienie co jest przydatne kiedy chcemy zaoszczędzić miejsce lub dostosować ilość ciepła do wielkości pomieszczenia. Wybierz kolor, kształt i rozmiar grzejnika, a my zajmiemy się resztą!

Nowoczesne grzejniki łazienkowe odmienią Twoja łazienkę!

Klasyczne i efektowne grzejniki tworzą klimat łazienki. Od tego jak wyglądają również zależy nastrój panujący w tym pomieszczeniu. Oferujemy szeroki zakres tych akcesoriów i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb. Grzejniki dostosowujemy do potrzeb klientów pod względem kształtu, koloru oraz rozmiaru. Przed wyborem konkretnego produktu prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Oferowane przez nas akcesoria sanitarne to produkty stworzone z wysokiej jakości materiałów, zapewniających elegancki wygląd oraz duża wytrzymałość na zarysowania. Wyposażając łazienkę - warto wybrać akcesoria, które w elegancki sposób spełnią swoją praktyczną funkcję. Grzejniki w sklepie Szydłowski mogą być produkowane w wersjach współczesnych lub retro. Doskonale sprawdza się jako suszarka do ręcznika po kąpieli oraz wypranych ubrań.

Jak dobrać łazienkowe grzejniki elektryczne lub wodne?

Podczas wyboru tego niezwykle istotnego elementu kierujmy się kilkoma wskazówkami. Ważne aby grzejnik dobrze spełniał swoją funkcję grzewczą, był odpowiedniego rozmiaru oraz nie zaburzał architektury naszego wnętrza. Odpowiedni rozmiar jest ważny nie tylko ze względów estetycznych - grzejnik w dużej łazience powinien być po prostu większy aby skutecznie podnieść temperaturę. W przypadku łazienek o nowoczesnym projekcie, zastosujmy klasyczne i minimalistyczne grzejniki. Jeśli jednak chcemy nadać temu wnętrzu nieco innego charakteru - zainwestujmy w ciekawy grzejnik w stylu retro.

W przypadku niewielkich pomieszczeń warto aby grzejnik był zamocowany jak najwyżej. Pozwoli to nam zaoszczędzić miejsce i nie zaburzać architektury łazienki. Wybierz chromowany grzejnik, jeśli cenisz sobie klasę i nowoczesny wygląd. Złoty grzejnik firmy KERASAN sprawi, że Twoja łazienka zyska wygląd niczym z eleganckiego hotelu.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia i oferujemy profesjonalne doradztwo! Zaprojektuj i stwórz łazienkę swoich marzeń z firmą Szydłowski!

 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
To Top