HATRIA Grandangolo umywalka 150 x 50 biała Y0V8

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 6 083,00 zł

Promocyjna cena 3 065,00 zł

HATRIA Grandangolo umywalka 150 x 50 biała Y0V8

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Nowoczesne rozwiązania firmy Hatria - seria Grandangolo charakteryzuje się długą, pochyloną linią ceramiki, która staje się metaforą perspektywy dla przestrzeni. Wypełnia często zapominane naroża i miejsca nieużywane w łazience, zmieniając je w miejsce pełne życia.

Umywalka ceramiczna wisząca z półką po lewej stronie , o wymiarach 150x50cm, bez otworów, z przygotowanym jednym miejscem do zrobienia otworu pod armaturę. Może być instalowana na ścianie bądź na blacie. Możliwość kompletowania z półką prawą lub lewą z serii Grandangolo.

Cena nie zawiera baterii mocowań oraz relingu na ręcznik.

Szczegóły

Nowoczesne rozwiązania firmy Hatria - seria Grandangolo charakteryzuje się długą, pochyloną linią ceramiki, która staje się metaforą perspektywy dla przestrzeni. Wypełnia często zapominane naroża i miejsca nieużywane w łazience, zmieniając je w miejsce pełne życia. Umywalka ceramiczna wisząca z półką po lewej stronie , o wymiarach 150x50cm, bez otworów, z przygotowanym jednym miejscem do zrobienia otworu pod armaturę. Może być instalowana na ścianie bądź na blacie. Możliwość kompletowania z półką prawą lub lewą z serii Grandangolo. Cena nie zawiera baterii mocowań oraz relingu na ręcznik.

Informacje dodatkowe

Wymiary 150 x 50
Producent HatriaDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.