Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

HANSGROHE AXOR Massaud Bateria wannowa 4 otworowa poza rant wanny z zestawem natryskowym chrom 18453000 -

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 9 455,00 zł

Promocyjna cena 6 190,00 zł

HANSGROHE AXOR Massaud Bateria wannowa 4 otworowa poza rant wanny z zestawem natryskowym chrom 18453000 -

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Axor Massaud nowy produkt firmy Hans Grohe pokazany na targach sanitarnych ISH we Frankfurcie 2007.Axor Massaud bateria wannowa 4 otworowa poza rant wanny z zestawem natryskowym chrom.

Szczegóły

Axor Massaud nowy produkt firmy Hans Grohe pokazany na targach sanitarnych ISH we Frankfurcie 2007.Axor Massaud bateria wannowa 4 otworowa poza rant wanny z zestawem natryskowym chrom.Bateria nie zawiera elementu wewnetrznego o nr katalogowym 14445180.

Informacje dodatkowe

Kolor chrom
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Hansgrohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.