Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową w dniach od 12.07.2020- 19.07.2020, firma Studio Wnętrz będzie zamknięta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy może być w tym czasie utrudniony. Odpowiedzi na Państwa wiadomości udzielimy po przerwie.Wszystkie zamówienia złożone od dnia 08.07.2020 będą wysyłane po 22 lipca

HANSGROHE AXOR Massaud Bateria umywalkowa jednootworowa chrom 18010000 +

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 3 546,00 zł

Promocyjna cena 2 430,00 zł

HANSGROHE  AXOR Massaud Bateria umywalkowa jednootworowa chrom 18010000 +

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Axor Massaud nowy produkt firmy Hans Grohe pokazany na targach sanitarnych ISH we Frankfurcie 2007.
Jednouchwytowa bateria umywalkowa z ceramicznym wkładem mieszającym,ogranicznik przepływu 7l / min.,z kompletem odpływowym,z elstycznymi wężami ciśnieniowymi.

Szczegóły

Axor Massaud nowy produkt firmy Hans Grohe pokazany na targach sanitarnych ISH we Frankfurcie 2007. Jednouchwytowa bateria umywalkowa z ceramicznym wkładem mieszającym,ogranicznik przepływu 7l / min.,z kompletem odpływowym,z elstycznymi wężami ciśnieniowymi.

Informacje dodatkowe

Kolor chrom
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Hansgrohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.