Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

HANSGROHE Logis 3-otworowa bateria na brzeg wanny chrom 71313000 +Oferta do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 1 808,00 zł

Promocyjna cena 832,00 zł

HANSGROHE Logis 3-otworowa bateria na brzeg wanny chrom  71313000 +Oferta do wyczerpania zapasów

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

składa się z: 3-otworowa jednouchwytowa bateria na brzeg wanny, główka prysznicowa
długość 111 mm
sposób montażu: zestaw podstawowy
bateria typu natryskowego: normalny
główka prysznicowa typu natryskowego: Rain
maksymalna długość wyciągania węża: 1,60 m
przepływ przy 3 bar: 22 l/min
mieszacz ceramiczny

Szczegóły

składa się z: 3-otworowa jednouchwytowa bateria na brzeg wanny, główka prysznicowa długość 111 mm sposób montażu: zestaw podstawowy bateria typu natryskowego: normalny główka prysznicowa typu natryskowego: Rain maksymalna długość wyciągania węża: 1,60 m przepływ przy 3 bar: 22 l/min mieszacz ceramiczny

Informacje dodatkowe

Kolor chrom
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Hansgrohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.