Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 07.10.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

GROHE-Sensia Arena Toaleta myjąca w kolorze białym 39354SH1 +Oferta do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 11 400,00 zł

Promocyjna cena 6 875,00 zł

GROHE-Sensia Arena Toaleta myjąca  w kolorze białym 39354SH1 +Oferta do wyczerpania zapasów

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Biała toaleta myjąca Grohe Sensia Arena


Oferujemy białą toaletę myjącą Grohe Sensia Arena. Jest to model przeznaczony do montażu z podtynkowym systemem spłukującym. Wykonany jest z odpornej na zabrudzenia ceramiki powleczonej powłoką antybakteryjną. Model ten ma 2 oddzielne ramiona prysznicowe oraz regulację intensywności natrysku. Możesz wybrać opcję automatycznego spłukiwania wody przed i po użyciu. Ponadto w białej toalecie myjącej Grohe Sensia Arena producent zastosował wiele nowoczesnych rozwiązań. Należą do nich m.in. funkcja osuszania ciepłym powietrzem, automatyczne otwieranie i zamykanie toalety, usuwanie zapachów, czy regulacja siedziska. Sterowanie sprzętem możliwe jest z poziomu pilota sterującego, a także aplikacji na smartfony. W zestawie toalety znajduje się płyta montażowa, podkładka wygłuszająca, zestaw podłączeniowy, pilot oraz filtr do pochłaniania zapachów.

Szczegóły

Toaleta myjąca do montażu z podtynkowym systemem spłukującym powłoka antybakteryjna oraz odporna na zabrudzenia ceramika strumień spłukujący WC Technologia : 2 oddzielne, dedykowane ramiona prysznicowe oddzielny strumień do okolic intymnych dla Pań strumień oscylujący (automatyczne poruszanie ramienia natrysku) pulsujący strumień do masażu regulacja intensywności natrysku automatyczne spłukiwanie świeżą wodą przed i po użyciu zintegrowany podgrzewacz przepływowy zapewnia stały dostęp ciepłej wody regulacja temperatury wody Pozostałe funkcje: osuszanie ciepłym powietrzem z regulacją temperatury usuwanie zapachów deska i pokrywa z funkcją automatycznego otwierania i zamykania czujnik na podczerwień sterowanie ustawieniem siedziska przycisk zasilania wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie miski ukryte przyłącza wody i zasilania pilot zdalnego sterowania aplikacja na smartfony iOS i Android w zestawie: podkładka wygłuszająca, płyta montażowa pilot z uchwytem ściennym filtr z węglem aktywnym do pochłaniania zapachów zestaw podłączeniowy do spłuczki podtynkowej osłona dyszy kabel z wtyczką ciśnienie 0,05 - 1 MPa (0,5 - 10 bar) napięcie 220-240 V AC częstotliwość 50-60 Hz klasa ochrony IPX4 zgodny z EN 1717 znak CE

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Grohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.