Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową w dniach od 12.07.2020- 19.07.2020, firma Studio Wnętrz będzie zamknięta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy może być w tym czasie utrudniony. Odpowiedzi na Państwa wiadomości udzielimy po przerwie.

GROHE-Rapido Smartcontrol Uniwersalny element podtynkowy 35600000 +Oferta do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 300,00 zł

Promocyjna cena 187,00 zł

GROHE-Rapido Smartcontrol Uniwersalny element podtynkowy 35600000 +Oferta do wyczerpania zapasów

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

GROHE Rapido SmartBox
Uniwersalny element podtynkowy 1/2"
3 wyjścia wody 1/2"
2 podłączenia wody od dołu
głębokość instalacji 75-105 mm
mosiężne przyłącza
wstępnie zamontowane przyłącze do płukania
stabilna obudowa i pokrywa ochronna
przygotowane otwory montażowe
do suchej i mokrej zabudowy
uszczelka
bez zestawu do montażu gotowego

Film montażowy :
https://www.youtube.com/watch?v=ib0KPg-kGJo&t=39s

Szczegóły

GROHE Rapido SmartBox Uniwersalny element podtynkowy 1/2" 3 wyjścia wody 1/2" 2 podłączenia wody od dołu głębokość instalacji 75-105 mm mosiężne przyłącza wstępnie zamontowane przyłącze do płukania stabilna obudowa i pokrywa ochronna przygotowane otwory montażowe do suchej i mokrej zabudowy uszczelka bez zestawu do montażu gotowego Film montażowy : https://www.youtube.com/watch?v=ib0KPg-kGJo&t=39s

Informacje dodatkowe

Kolor Nie
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Grohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.