Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

GROHE-Essence Jednouchwytowa bateria prysznicowa Kolor brushed cool sunrise 33636GN1 +WYKONANIE TYLKO POD ZAMÓWIENIE

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 1 464,00 zł

Promocyjna cena 795,00 zł

GROHE-Essence Jednouchwytowa bateria prysznicowa Kolor brushed cool sunrise 33636GN1 +WYKONANIE TYLKO POD ZAMÓWIENIE

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

montaż ścienny
metalowa dźwignia
głowica ceramiczna 35 mm
z ogranicznikiem temperatury
powłoka chromowa
wyjście prysznica 1/2"
zintegrowany zawór zwrotny
przyłącza S
zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym
min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar

Szczegóły

montaż ścienny metalowa dźwignia głowica ceramiczna 35 mm z ogranicznikiem temperatury powłoka chromowa wyjście prysznica 1/2" zintegrowany zawór zwrotny przyłącza S zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar

Informacje dodatkowe

Kolor brushed cool sunrise
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Grohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.