Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

GROHE-Essence Jednouchwytowa bateria bidetowa, Rozmiar S Kolor cool sunrise 32935GL1+ WYKONANIE TYLKO POD ZAMÓWIENIE

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 1 242,00 zł

Promocyjna cena 680,00 zł

GROHE-Essence Jednouchwytowa bateria bidetowa, Rozmiar S Kolor cool sunrise 32935GL1+ WYKONANIE TYLKO POD ZAMÓWIENIE

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S
montaż jednootworowy
głowica ceramiczna 28 mm
z ogranicznikiem temperatury
powłoka chromowa
perlator z przegubem kulowym
zestaw odpływowy z drążkiem
pociąganym 1 1/4"
giętkie węże przyłączeniowe
system instalacyjny
metalowa dźwignia

Szczegóły

Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S montaż jednootworowy głowica ceramiczna 28 mm z ogranicznikiem temperatury powłoka chromowa perlator z przegubem kulowym zestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4" giętkie węże przyłączeniowe system instalacyjny metalowa dźwignia

Informacje dodatkowe

Kolor cool sunrise
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Grohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.